Sınav Programı
Sıra No Daire / Bakanlık Kadro Adı Sınav Konuları Sınav Tarihi Sınav Çağrısı
1 Resmi Kabz Memurluğu ve Mukayyitlik Dairesi II. Derece Resmi Kabz İşleri ve Şirketler Memuru Genelge   Çağrı
2 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi IV. Derece Tutanaklar Memuru Genelge 25.Nis.24 Çağrı
(Uygulamalı Klavye Sınavı)
3 Dışişleri Dairesi I. Derece 1'inci Sekreter Genelge 09.May.24 Çağrı
4 Dışişleri Dairesi II. Derece 2'nci Sekreter Genelge 09.May.24 Çağrı
5 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi III. Derece Hukuk İşleri Amiri Genelge 12.May.24  
6 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi IV. Derece Tutanaklar Memuru Genelge 12.May.24  
7 Tarım Dairesi IV. Derece II. Sınıf Tarım Teknisyeni Genelge 12.May.24  
8 Telekomünikasyon Dairesi IV. Derece Teknisyen Genelge 12.May.24  
9 Telekomünikasyon Dairesi IV. Derece Telekomünikasyon Memuru Genelge 12.May.24  
10 Ticaret Dairesi II. Derece Müdür Muavini Genelge 15.May.24  
11 Ticaret Dairesi I. Derece Fiyat ve Kalite Denetim Memuru Genelge 15.May.24  
12 Ticaret Dairesi II. Derece Fiyat ve Kalite Denetim Memuru Genelge 15.May.24  
13 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi I. D. Kimyager-Biyolog-Biyokimyager-Mikrobiyolog Genelge 16.May.24  
14 Milli Eğitim Bakanlığı III. Derece Donatım ve İnşaat İşleri Şube Amiri Genelge 16.May.24  
15 Hayvancılık Dairesi IV. Derece II. Sınıf Hayvancılık Teknisyeni Genelge 09.Haz.24  
16 Gelir ve Vergi Dairesi IV. Derece III. Sınıf Tahsilat Memuru Genelge 09.Haz.24  
17 Gelir ve Vergi Dairesi IV. Derece Gelir ve Vergi Katip Yardımcısı Genelge 09.Haz.24  
18 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi II. Derece Psikiyatri Uzmanı Genelge 09.Haz.24  
19 Hayvancılık Dairesi II. Derece Müdür Muavini Genelge 27.Haz.24  
20 Hayvancılık Dairesi II. Derece I. Sınıf Su Ürünleri Uzmanı Genelge 27.Haz.24  
21 Hayvancılık Dairesi III. Derece I. Sınıf Hayvancılık Teknisyeni Genelge 27.Haz.24  
22 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Anestezi Teknikeri Genelge 30.Haz.24  
23 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Anjiyografi Teknikeri Genelge 30.Haz.24  
24 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Radyoloji Teknikeri Genelge 30.Haz.24  
25 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Diyaliz Teknikeri Genelge 30.Haz.24  
26 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Biyomedikal Teknisyeni Genelge 30.Haz.24  
27 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Elektrik Teknisyeni Genelge 30.Haz.24  
28 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi IV. Derece Makine Teknisyeni Genelge 30.Haz.24  
29 Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları IV. Derece Sahne Teknisyeni  Genelge 30.Haz.24  
30 Şehir Planlama Dairesi II. Derece Müdür Muavini Genelge 03.Tem.24  
31 Şehir Planlama Dairesi III. Derece Şube Amiri Genelge 03.Tem.24  
32 Şehir Planlama Dairesi I. Derece Başşehirci Genelge 03.Tem.24  
33 Şehir Planlama Dairesi I. Derece Baş Mimar Genelge 03.Tem.24  
34 Kamu Hizmeti Komisyonu Yabancı Dil (İngilizce) Genelge 27.Tem.24  
35 Kamu Hizmeti Komisyonu Orta Düzey Yeterlik Genelge 28.Tem.24  
36 Kamu Hizmeti Komisyonu Alt Düzey Yeterlik Genelge 28.Tem.24  
37 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi III. Derece Sicil ve Sınav İşleri Memuru Genelge 15.Eyl.24  
38 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi III. Derece Ölçme ve Değerlendirme Memuru Genelge 15.Eyl.24  
39 Kamu Hizmeti Komisyonu Dairesi III. Derece Maliye ve Muhasebe Memuru Genelge 15.Eyl.24  
40 Mülki Yönetim ve Bölümleri (Kaymakamlıklar) III. Derece II. Sınıf İlçe Müfettişi Genelge 06.Eki.24  
41 Tarım Dairesi III. Derece II. Sınıf Mühendis Genelge 06.Eki.24  
42 Resmi Kabz Memurluğu ve Mukayyitlik Dairesi III. Derece Denetleme Memuru Genelge 06.Eki.24  
43 Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü III. Derece Yasama Uzman Yardımcısı (Hukukçu) Genelge 06.Eki.24  
44 Telekomünikasyon Dairesi III. Derece Mühendis Genelge 20.Eki.24  
45 Telekomünikasyon Dairesi III. Derece Ambar Emini Genelge 20.Eki.24  
46 Hayvancılık Dairesi III. Derece Yardımcı Su Ürünleri Uzmanı Genelge 20.Eki.24  
47 Maliye, Teftiş ve İnceleme Kurulu III. Derece Maliye Müfettiş Yardımcısı Genelge 20.Eki.24  
48 Hazine ve Muhasebe Dairesi III. Derece II. Sınıf Maliye Memuru Genelge 20.Eki.24  
49 Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü I. Derece Yasama Uzmanı Genelge 06.Kas.24  
50 Devlet Basımevi III. Derece Teknik İşler Şube Amiri Genelge 06.Kas.24  
51 Personel Dairesi II. Derece I. Sınıf İdare Memuru Genelge 06.Kas.24