OKUL MÜDÜRÜ VE OKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI.

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ


Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.                                

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 04/10/2022
OKUL MÜDÜRÜ                                                             Munhal Sayısı: 2
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MUSTAFA ÇIRAKOĞLU Erenköy Lisesi
2 OĞUZ COŞAN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu

 

GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ VE MESLEKİ TEKNİK ÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 04/10/2022
OKUL MÜDÜR MUAVİNİ                                           Münhal Sayısı : 7
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 FATMA BAYSAL İrsen Küçük Ortaokulu
2 NAZİME TUNCAY Şht. Turgut Ortaokulu
3 CEMİL ÇELİK Kurtuluş Lisesi
4 NEŞE ERTOK Kurtuluş Lisesi
5 AYŞE BEYZADE KAVAZ Esentepe Ortaokulu
6 İSMET VOLKAY KESKİNDAĞ Kurtuluş Lisesi
7 EDA ÇOBANOĞLU Güzelyurt Meslek Lisesi

 

Yayın : 04/08/2022
OKUL MÜDÜRÜ                                                             
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SERAL ALİCİK Osman Nejat Konuk Ortaokulu
2 ÖZLEM DAĞMAN Esentepe Ortaokulu
3 MÜNÜR VİLDA Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu
NOT: Okul Müdürlüğü kadrosu için Görev Yeri Seçimine çağrılan adaylardan Aşık Özsergen bu hakkından feragat ettiğinden yerine Münür Vilda çağrılmıştır.

 

 

OKUL MÜDÜR MUAVİNİ                                           
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 IRAZ CANSEVER Cumhuriyet Lisesi
2 MUSTAFA TARHAN Hala Sultan İlahiyat Koleji
3 ÖZLEM ÖZGÜÇ AKBER Lapta Yavuzlar Lisesi
4 İPEK İLDENİZ Osman Örek Meslek Lisesi
5 MÜNEVVER ORAL AMCAOĞLU Osman Örek Meslek Lisesi
6 CAN AHMET YENİÇERİ Şht. Turgut Ortaokulu
7 HASAN SARPTEN Güzelyurt Türk Maarif Koleji
8 SEMİR TÜMKAYA Güzelyurt Meslek Lisesi
9 NAZLI DURAN Lapta Yavuzlar Lisesi
10 AYHAN DATLI Kurtuluş Lisesi
11 DİLEK SERVER Atatürk Meslek Lisesi
12 HASAN BAYLAN Kurtuluş Lisesi
13 YÜKSEL SİNAR Kurtuluş Lisesi

 

 

GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ VE MESLEKİ TEKNİK ÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 22/04/2022
OKUL MÜDÜRÜ                                                               Münhal Sayısı : 1
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ZEHRA GÜÇLÜHAN Esentepe Ortaokulu

 

OKUL MÜDÜR MUAVİNİ                                           Münhal Sayısı : 7
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CEMAL ESKİCİ Lapta Yavuzlar Lisesi
2 AYŞEN KADIOĞLU BAŞARANER Lapta Yavuzlar Lisesi
3 FATMA ONAT Hala Sultan İlahiyat Koleji
4 YELİZ HOŞGÖR Atatürk Meslek Lisesi
5 ÇİSE SAKALLI ZAİFOĞLU Kurtuluş Lisesi
6 NUR ARİFOĞLU Kurtuluş Lisesi
7 BİLAL ÇALIKUŞU Kurtuluş Lisesi

 

OKUL MÜDÜRÜ                                                               Münhal Sayısı : 1
Sıra No Adı Soyadı Toplam Puanı
1 ZEHRA GÜÇLÜHAN 91,00
2 SERAL ALİCİK 87,00

 

GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ VE MESLEKİ TEKNİK ÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 22/11/2021
OKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Himmet Turgut Hala Sultan İlahiyat Koleji
2 Hülya Altun Erenköy Lisesi

 

OKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Zehra Kafesci Dağlı Anafartalar Lisesi
2 Adviye Asil Kurtuluş Lisesi
3 Burçin Kazali Kurtuluş Lisesi
4 Gaye Türker Güzelyurt Meslek Lisesi
5 Yusuf Aktaş Hala Sultan İlahiyat Koleji
6 Fisun Dağsevenler Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
7 Elif Asvaroğlu Kurtuluş Lisesi
8 Çağrı Yaşar Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
9 İpek Sönmezkale Karpaz Meslek Lisesi
10 İbrahim Ermihan Lapta Yavuzlar Lisesi
11 Özlem Dervişoğlu Gözügüzel Değirmenlik Lisesi
12 Türkan Güneş Osman Atatürk Meslek Lisesi
13 Beste Sakallı Hala Sultan İlahiyat Koleji
14 Rahme Yahi Lapta Yavuzlar Lisesi

 

Yayın : 13/10/2021
OKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ARZU ARHUN TOPÇU Güzelyurt Türk Maarif Koleji
2 SEZER CAZIMOĞLU Şht. Turgut Ortaokulu
3 AHMET BİLLUROĞLU Cumhuriyet Lisesi
4 BİLGE HAŞİMOĞULLARI Osman Nejat Konuk Ortaokulu
5 ÖZGE ÖĞMEN Esentepe Ortaokulu
6 MELTEM AYŞE ADALI Erenköy Lisesi
7 RÜSTEM KAL Güzelyurt Meslek Lisesi
8 KAZIM İRDEN Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu 

 

OKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KEMAL DERVİŞOĞULLARI Şht. Zeka Çorba Ortaokulu
2 OĞUZ COŞAN Lefke Gazi Lisesi
3 MÜNÜR VİLDA Atatürk Meslek Lisesi
4 AŞIK ÖZSERGEN Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
5 ÖZLEM DAĞMAN Kurtuluş Lisesi
6 SERAL ALİCİK Güzelyurt Türk Maarif Koleji
7 AYSUN GÜRSOY Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
8 ZEHRA GÜÇLÜHAN Polatpaşa Lisesi
9 AYŞE  İNCE Bekirpaşa Lisesi
10 HASAN YAŞAR Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
11 ELVAN LEMAN KARAYEĞEN Hala Sultan İlahiyat Koleji
12 SIDIKA AKTU Bekirpaşa Lisesi
13 AYDEN KAHRAMAN DENİZ Osman Nejat Konuk Ortaokulu
14 MUSTAFA ÇIRAKOĞLU Bekirpaşa Lisesi

 

Yayın : 13/10/2021
OKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KEMAL DERVİŞOĞULLARI Şht. Zeka Çorba Ortaokulu
2 OĞUZ COŞAN Lefke Gazi Lisesi
3 MÜNÜR VİLDA Atatürk Meslek Lisesi
4 AŞIK ÖZSERGEN Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
5 ÖZLEM DAĞMAN Kurtuluş Lisesi
6 SERAL ALİCİK Güzelyurt Türk Maarif Koleji
7 AYSUN GÜRSOY Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
8 ZEHRA GÜÇLÜHAN Polatpaşa Lisesi
9 AYŞE  İNCE Bekirpaşa Lisesi
10 HASAN YAŞAR Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
11 ELVAN LEMAN KARAYEĞEN Hala Sultan İlahiyat Koleji
12 SIDIKA AKTU Bekirpaşa Lisesi
13 AYDEN KAHRAMAN DENİZ Osman Nejat Konuk Ortaokulu
14 MUSTAFA ÇIRAKOĞLU Bekirpaşa Lisesi
15 MEHMET GÜNEYLİ Osman Nejat Konuk Ortaokulu
16 NARİN AĞA BATKAN Şht. Turgut Ortaokulu
17 PEMBE GÜRÇAĞLAR YAKULA Cumhuriyet Lisesi
18 HÜSEYİN MİNALAY Cumhuriyet Lisesi
19 GÖKAY ESER Bekirpaşa Lisesi
20 ALİ ÇOBAN Karpaz Meslek Lisesi
21 AYHAN TÜRE Şht. Turgut Ortaokulu
22 AYGÜL DEMİREL Kurtuluş Lisesi
23 PELİN ÜLGENER Lapta Yavuzlar Lisesi
24 FEYZAN OKTAY Kurtuluş Lisesi
25 DERYA CAN KANDİL Esentepe Ortaokulu
26 HULUSİ YAHİ Lapta Yavuzlar Lisesi
Print
Yayınlanma tarihi: Ağu 4, 2022,
Haber Kategorisi: Sözlü Sınav Sonuçları,
Yorumlar: 0,

«Temmuz 2024»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2425

TAPU VE KADASTRO DAİRESİ SÖZLÜ SINAVLARI (MÜLAKAT) YAPILDI.

Tapu ve Kadastro Dairesi'nde bulunan I. Derece Tapu Memuru, II. Derece Tapu Memuru ile II. Derece Kadastro Memuru kadroları için Sözlü Yarışma Sınavı (Mülakat)  25 Haziran 2024 Salı günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapıldı.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI:

Devamını oku
26272829

SİVİL HAVACILIK DAİRESİ MÜNHAL DUYURUSU

Sivil Havacılık Dairesi kadrosunda münhal bulunan ilk atama kadroları için başvuru kabul edilecektir.

Genelgeler:

Devamını oku
30
1234567
89

GELİR VE VERGİ DAİRESİ SÖZLÜ SINAVLARI (MÜLAKAT) YAPILDI

Gelir ve Vergi Dairesi'nde bulunan IV. Derece III. Sınıf Tahsilat Memuru kadrosunun Sözlü Sınavları (Mülakat) 9 Temmuz 2024 tarihinde yapıldı.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

Devamını oku
1011

PARA, KAMBİYO VE İNKİŞAF SANDIĞI İŞLERİ DAİRESİ MÜNHAL DUYURUSU

Para, Kambiyo ve İnkişaf Sandığı İşleri Dairesi kadrosunda münhal bulunan ilk atama kadrosu için başvuru kabul edilecektir.

Genelge:

Devamını oku
121314
15161718192021
22232425262728
2930311234