YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ’NİN SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ

Sınav Sonuç Bildirimi

Yayın - 23/05/2024
II.DERECE PERİODONTOLOJİ UZMANI   Münhal Sayısı: 1

Sıra
No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Çise Nazım Rüzgar 88,00 X 0,4 + 72,00 X 0,6 = 78,40
2 Seniha Öztoprak Tetik 82,00 X 0,4 + 74,00 X 0,6 = 77,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,4 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,6 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE ENDODONTİ UZMANI   Münhal Sayısı: 1

Sıra
No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Melis Alav 86,00 X 0,4 + 66,67 X 0,6 = 74,40
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,4 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,6 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

Yayın - 02/02/2024
IV. DERECE ECZACI KALFASI  Münhal Sayısı: + 5
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 NADİRE SEVİNDİK 68 77,00
2 MÜNEVVER ÖZTÜRKLER 68 71,40
3 SÜMEYRA YILDIRIM 64 74,40
4 CANSU APAÇİ 64 75,60
5 HİLAL YILMAZ 62 79,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

Sınav Sonuç Bildirimi

Yayın - 01/02/2024

III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE  Münhal Sayısı: +103
Sıra No Adayın Adı  Adayın Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 KÜBRA   ÜÇEL 74 70,00
2 MERVE   OĞUL 74 70,00
3 KARDELEN  TEKİN 74 71,67
4 ÇİLEM   ALAT 72 69,67
5 DUYGU  BUCAK 72 67,67
6 ADİL  SOYBİR 72 62,67
7 FATOŞ   GÜRBÜZ 72 61,67
8 BÜŞRA   BUĞUR 72 65,00
9 HANİFE RABİA  DEMİR 72 70,00
10 JÜLİDE  GÜRÇİMEN 70 64,33
11 ZEKİYE   YORGANCI 70 69,33
12 FATİH  DÜZDABAN 70 70,33
13 DURDANE   BAĞAN DADAŞLI 70 74,33
14 HAVVA  SOYKAN 70 65,00
15 HAZAL  ERNEZ 70 69,67
16 ECE  CED 68 67,67
17 NİHAL  ÇOPUR 68 68,00
18 ESMA TÜRKYILMAZ 68 68,67
19 YASEMİN  ÖZBALIKCI 68 72,33
20 SONGÜL   SEZGİN 68 71,00
21 DUYGU SAADET  YOLDAŞ 68 67,67
22 ZEYNEP  AYEŞ 68 69,33
23 MERVE  DOĞAN 68 74,00
24 HARİKA  ÖZBEY 68 77,33
25 DÖNE  ÖZDEMİR 68 58,67
26 CENNET   AKAR 68 60,33
27 AYNUR  AYTEN 68 69,33
28 SELCAN  USBAHALI 68 69,33
29 SİBER  ÇİMEN 66 50,00
30 FATMA   ŞAHİN 66 71,00
31 SERAP  BALCI 66 67,33
32 TUNCAY   YUSUFOĞLU 66 68,33
33 NESLİHAN   ABİÇ 66 66,67
34 ARZU  ÇAKIR 66 66,33
35 EBRU  DEMİR 66 66,67
36 PERİL   DÖNMEZSOY 66 66,67
37 ÜMRAN İSPİROĞLU 66 64,00
38 SEDEF   SELÇUK 66 69,67
39 TUĞÇE  SİN BESLER 66 70,33
40 İREM  ÇETİN 66 73,33
41 SERPİL  DELİAĞA 66 67,67
42 BÜŞRA   BAKICI 66 69,67
43 GÜLAY   AĞCABAY ÇAKIR 64 69,67
44 FERHAT  GARGI 64 75,67
45 TUĞBA   ŞİPAL 64 69,33
46 EBRU  TAŞ 64 63,00
47 ELİF  ÇAĞLAR 64 70,67
48 SİBEL  AKGÜN 64 64,33
49 EMİNE  ERTÜRK 64 67,67
50 GÜLTEN  GÜRLER ÖZKUTUPEL 64 63,67
51 MEDİHA  MİMAR 64 71,33
52 CEMALİYE  AYLANÇ ŞAH 64 67,33
53 ESRA  SAĞIR 64 65,00
54 ABDURRAHMAN  GEZİCİ 64 69,00
55 HÜLYA ŞAİR 64 69,00
56 ÜMMÜHAN  YILDIZ 64 72,67
57 ŞERRUF ŞAMLIOĞLU 64 74,33
58 GAMZE  ARSLAN 64 71,67
59 ÖZGE  KARATAŞ 64 71,33
60 ADEM KARABUDAK 64 65,67
61 MUSTAFA  BURKAY 64 72,67
62 KADER  ZABUN 64 67,67
63 ELİF  BİLGEN 62 70,33
64 FATMA  HAŞLAMAN 62 75,33
65 FAHRİYE  VAROL 62 73,00
66 ERCAN  KAYA 62 77,67
67 RASİHA  GÜN 62 75,67
68 CENNET   BAĞAN 62 75,33
69 ZÜBEYDE  ÖZDEMİR 62 75,33
70 TUĞÇE KÖSE 62 76,33
71 AYŞE  MUTLU 62 75,00
72 HAVVA  MARGİLİLİ 62 74,33
73 MİNE  KARATAŞ 62 72,00
74 TEZCAN  ALODALI 62 77,33
75 İMRAN  KUNDURACI 62 75,00
76 SELMA  ORDUKAYA 62 63,33
77 ŞEVVAL  GAMZE TEMLİ 62 62,67
78 FATMA   İLGU 62 69,33
79 ZEHRA  MEŞE 62 72,00
80 DİLARA   AKBAŞ 62 66,67
82 MERYEM  ÇEBİ 60 75,33
83 LEHİZE  ERKOL 60 71,67
84 ŞERİFE  KAYGISIZ 60 74,33
85 ARİFE  TEK 60 74,67
86 NUSEYBE  GÜLERSOY 60 75,67
87 REMZİYE  DİNÇER 60 71,67
88 SEYRAN  KIZIL 60 70,33
89 DERYA GÜLİN  PEKDEMİR 60 67,33
90 HAKAN  ÇAĞLIYAN 60 69,33
91 GÜLSER ÜMMÜ  MİHMAT 60 73,00
81 CANSU SIĞIRTMAÇ 60 73,33
92 SEDEF  ÇAKIR 60 70,00
93 SULTAN  VAR 60 73,33
94 HAYRİYE  ENGELKIRAN 60 69,00
95 SAADET  GÜLSEREN 60 73,33
96 MELİKE  DAĞAL 60 69,67
97 HASRET  DENİZ 60 70,67
98 CEMİL CAN  ÇELEBİ 60 78,00
99 DURHASAN  ÖRENTEPE 60 75,00
100 SELEN   OVAYOLU 60 70,33
101 SELİN SÖYLEMEZ 60 72,67
102 MERVE DURAK 60 60,33
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 12/01/2024
I. D. RADYOLOJİ (DİAGNOSTİK) SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 MEHMET MEHMETOĞLU 56,00 X 0,3 +  77,33 X 0,7 = 70,93

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 10/01/2024
I. D. ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 DİLEK BİRGEN 50,00 X 0,3 +  55,00 X 0,7 = 53,50

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 27/12/2023
II. D. KİMYAGER-BİYOLOG-BİYOKİMYAGER-MİKROBİYOLOG  Münhal Sayısı:+5
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 GONCAGÜL ÖZBALIKÇI 80,00 X 0,4 + 80,00 X 0,6 = 80,00
2 PEMBE CONKBAYIR DAĞDELEN 73,00 X 0,4 + 74,00 X 0,6 = 73,60
3 SEDEF KUTLU 76,33 X 0,4 + 70,00 X 0,6 = 72,53
4 GÜLİZ KÖSE 63,00 X 0,4 + 74,00 X 0,6 = 69,60
5 DAMLA ALGANER DOĞRUAK 62,33 X 0,4 + 68,00 X 0,6 = 65,73

 

Yayın - 06/12/2023
I. DERECE BAKIM ONARIM ŞUBESİ ATÖLYE ŞEFİ (ELEKTRONİK) Münhal Sayısı:1
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 CAHİT AKACAN 67,50 X 0,4 + 64,00 X 0,6 = 65,40

 

I. DERECE BAKIM ONARIM ŞUBESİ ATÖLYE ŞEFİ (ELEKTRİK)    Münhal Sayısı:1  
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 MEHMET KORAY YULAÇ 55,75 X 0,4 + 56,00 X 0,6 = 55,90

 

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 23/11/2023
IV. DERECE ECZACI KALFASI  Münhal Sayısı: 4
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 MELTEM DOĞAN TULU 78,00 74,67
2 ŞERİFE UĞURLU 76,00 82,00
3 ÇAĞKAN AÇIKEL 72,00 85,67
4 FATMA ZOR 70,00 77,33
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 31/10/2023
II. D. KİMYAGER-BİYOLOG-BİYOKİMYAGER-MİKROBİYOLOG  Münhal Sayısı:2
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 SENCER ALAÇAM 80,75 X 0,4 + 88,00 X 0,6 = 85,10
2 FİKRİYE BERNA YÜCEL 85,50 X 0,4 + 80,00 X 0,6 = 82,20
3 GONCAGÜL ÖZBALIKÇI 80,00 X 0,4 + 80,00 X 0,6 = 80,00

 

I. DERECE DİYETİSYEN      Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 SERKAN KRAL 70,75 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 63,10

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 26/10/2023
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE  Münhal Sayısı: 12
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 SEDA TUNÇAL SEYHUN 84,00 83,00
2 SEVİL ALTUNTAŞ 84,00 81,80
3 YELİZ KARACA 82,00 78,20
4 MERYEM TEPE 80,00 80,40
5 HİCRAN KARAKILIÇ 80,00 78,80
6 GÜLLÜ ÖZBAYRAK
KARACAN
78,00 75,80
7 FULYA AYTEKİN ORHAN 78,00 76,80
8 BÜŞRA NUR ŞAŞMAZ 78,00 68,40
9 SEMRA ÇAKILCI 74,00 76,40
10 SEMRA ALİ 74,00 72,60
11 EREN ASİF 74,00 76,80
12 HASRET PARLAN 74,00 79,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

Yayın - 25/10/2023
III. DERECE YÜKSEK EBE  Münhal Sayısı: +10
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 REYYAN DÖLEK 70,00 83,40
2 CEVRİYE EMİR 70,00 87,20
3 BEYZA TUNA 70,00 75,60
4 DİLARA ÇİÇEK KAYA 70,00 80,00
5 SULTAN YALÇIN USTA 66,00 84,00
6 BUSE UYANIKTÜRK 66,00 74,40
7 ŞENAY ÖZLÜSES 62,00 75,60
8 TÜLAY BAYBORA 62,00 78,40
9 NURGÜL ÇELİK 60,00 76,60
10 RUKİYE DUMAN 60,00 70,60
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 08/08/2023
I. DERECE HEMŞİRE  Münhal Sayısı:19
Sıra No Adı Soyadı Sözlü Puanı   Yazılı Puanı   Toplam Puanı
1 SÜNDÜS  DÜZCE 67,75 X 0,4 + 68,00 X 0,6 = 67,90
2 HACER  GÜÇKAN 66,25 X 0,4 + 66,00 X 0,6 = 66,10
3 ELİF  BİLGEN 69,75 X 0,4 + 62,00 X 0,6 = 65,10
4 GÜLAY  ERSÖZ 59,75 X 0,4 + 68,00 X 0,6 = 64,70
5 GÜLSEREN  KARATOK 64,25 X 0,4 + 64,00 X 0,6 = 64,10
6 HAVANA  DİŞLEN 64,25 X 0,4 + 62,00 X 0,6 = 62,90
7 SAHURE  GÜDER 64,75 X 0,4 + 60,00 X 0,6 = 61,90
8 HALİL  GÜRDAL 67,00 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 61,60
9 GÜLÜZAR  BALKANLI  60,75 X 0,4 + 62,00 X 0,6 = 61,50
10 HANİFE  EVREN 66,75 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 61,50
11 ŞÜKRAN  DOĞAN 63,00 X 0,4 + 60,00 X 0,6 = 61,20
12 MELEK  EVLEKSİZ 62,75 X 0,4 + 60,00 X 0,6 = 61,10
13 MEMİŞ  ERSAN 60,00 X 0,4 + 60,00 X 0,6 = 60,00
14 EMİNE SADIÇ 63,00 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 60,00
15 HUMA  SAĞIR 64,75 X 0,4 + 56,00 X 0,6 = 59,50
16 HANİFE  KÜPELİ 62,50 X 0,4 + 56,00 X 0,6 = 58,60
17 ZARİF  ULUTAŞ 62,50 X 0,4 + 56,00 X 0,6 = 58,60
18 HATİCE  ÇATAL 65,25 X 0,4 + 54,00 X 0,6 = 58,50
19 NEFİSE  CİHAN 63,25 X 0,4 + 54,00 X 0,6 = 57,70
20 ESMA  KARACA 57,00 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 57,60
21 AYŞE  ÇETİNER 63,00 X 0,4 + 54,00 X 0,6 = 57,60
22 FATMA  ÇALLI 56,75 X 0,4 + 58,00 X 0,6 = 57,50
23 SAFİYE  ATEŞ 60,75 X 0,4 + 52,00 X 0,6 = 55,50
24 YETER  VEYSELDAĞ 63,00 X 0,4 + 50,00 X 0,6 = 55,20
25 FATMA  ARSLAN 56,50 X 0,4 + 54,00 X 0,6 = 55,00
26 MURAT  ZEREN 59,50 X 0,4 + 52,00 X 0,6 = 55,00
27 GÜLSEREN  DAYANIK 60,75 X 0,4 + 50,00 X 0,6 = 54,30
28 SERAP ŞÜKÜRLER KARAOSMANOĞLU 60,50 X 0,4 + 50,00 X 0,6 = 54,20
29 AYÇİM   ERDİNÇ  60,00 X 0,4 + 50,00 X 0,6 = 54,00
30 CENNET  KANDEMİR 57,75 X 0,4 + 50,00 X 0,6 = 53,10
31 ÇİMEN  YAVUZ 49,25 X 0,4 + 52,00 X 0,6 = 50,90

 

II. DERECE EBE  Münhal Sayısı:4

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Reyyan Dölek 68,00 X 0,6 +  70,75 X 0,4 = 69,10
2 Sevgi Uzel 62,00 X 0,6 + 73,00 X 0,4 = 66,40
3 Cevriye Emir 66,00 X 0,6 + 66,00 X 0,4 = 66,00
4 Yasemin Öztürk 70,00 X 0,6 + 58,75 X 0,4 = 65,50

 

I. DERECE EBE  Münhal Sayısı:2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Havana Yavuz 60,00 X 0,6 +  59,50 X 0,4 = 59,80

 

Yayın - 28/07/2023
II. DERECE HEMŞİRE  Münhal Sayısı:33

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Rükay Bilgen 76,00 X 0,6 +  62,67 X 0,4 = 70,67
2 Ersay Cansız 66,00 X 0,6 + 59,33 X 0,4 = 63,33
3 Orhan Göre 58,00 X 0,6 + 68,33 X 0,4 = 62,13
4 Zahide Koruk 56,00 X 0,6 + 69,67 X 0,4 = 61,47
5 Filiz Toklu 62,00 X 0,6 + 57,67 X 0,4 = 60,27
6 Cennet Karagil 60,00 X 0,6 + 58,00 X 0,4 = 59,20
7 Azize Evleksiz 50,00 X 0,6 + 69,67 X 0,4 = 57,87
8 Yudum Anıl Tanrıverdi 52,00 X 0,6 + 65,00 X 0,4 = 57,20
9 Ayhan Cevit 56,00 X 0,6 + 57,67 X 0,4 = 56,67
10 Ali Bolat 52,00 X 0,6 + 53,67 X 0,4 = 52,67
11 Nimet Kanal 50,00 X 0,6 + 56,33 X 0,4 = 52,53
12 Hanife Erdoğan 54,00 X 0,6 + 49,670 X 0,4 = 52,27

 

Yayın - 27/07/2023
III. DERECE HEMŞİRE  Münhal Sayısı:18

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Yılmaz Kanal 72,00 X 0,6 +  58,25 X 0,4 = 66,50
2 Elife Doğan 66,00 X 0,6 + 65,00 X 0,4 = 65,60
3 Seval İlyaz 68,00 X 0,6 + 61,25 X 0,4 = 65,30
4 İbrahim Aylanç 64,00 X 0,6 + 51,00 X 0,4 = 58,80
5 İnci Turgut 58,00 X 0,6 + 53,75 X 0,4 = 56,30
6 Hatice Ömeroğlu 50,00 X 0,6 + 58,50 X 0,4 = 53,40
7 Şenay Karafistan 52,00 X 0,6 + 47,75 X 0,4 = 50,30
8 Ayşe Göztaş 50,00 X 0,6 + 50,00 X 0,4 = 50,00

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 10/07/2023
III. DERECE YÜKSEK EBE  Münhal Sayısı: 4
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 MELİS TOSBIYIK 82,00 75,00
2 KADER HACIOĞULLARI 78,00 69,80
3 FATMA AVŞAR 76,00 79,60
4 YELİZ TUĞANTEMİR 70,00 77,60
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

III. DERECE MUHASEBE MEMURU  Münhal Sayısı: +1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 MERVE ÜRESİN 68,00 90,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

Yayın - 27/03/2023
III. DERECE MUHASEBE MEMURU  Münhal Sayısı: 5
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 KEMAL YILMAÇ 74,00 85,25
2 MELTEM ÇETİNKAYA 74,00 73,00
3 DENİZ SERÇELİK 74,00 77,50
4 SEVİM COŞKUN 70,00 79,50
5 GİZEM PALAZ 70,00 75,25
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

Yayın - 02/03/2023
III. DERECE TIBBİ KİMYAGER - BİYOLOG - BİYOKİMYAGER
- MİKROBİYOLOG 
 Münhal Sayısı: +1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 DİĞDEM YOĞUNALI 78,00 57,80
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 09/11/2022
I. DERECE TIBBİ KİMYAGER - BİYOLOG -  BİYOKİMYAGER
- MİKROBİYOLOG
Münhal Sayısı:4

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Hüseyin Yıldırımer 62,00 X 0,6 +  72,25 X 0,4 = 66,10

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 08/11/2022
III. DERECE TIBBİ KİMYAGER - BİYOLOG - BİYOKİMYAGER
- MİKROBİYOLOG 
 Münhal Sayısı: +1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 FERİHA GÜNDOST 78,00 49,25
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 20/09/2022
III. DERECE TIBBİ KİMYAGER - BİYOLOG - BİYOKİMYAGER
- MİKROBİYOLOG 
 Münhal Sayısı: 10
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 ŞERİFE ÖZMENEVRA 88,00 64,20
2 ALİ TUNCAY 88,00 63,40
3 SÜLEYMAN ÖZBEYCAN 86,00 64,00
4 FERİHA BAŞOĞLU YOLDAŞLAR 86,00 72,40
5 NİLÜFER KAVAZ 84,00 63,80
6 NERMİN SAVAŞAN 82,00 65,00
7 OSMAN YETKİN 82,00 73,80
8 EMİNE CAN 82,00 46,00
9 NEDİME MERCAN 80,00 72,20
10 GÜLŞEN ERZEYBEK 78,00 75,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.
IV. DERECE RADYOGRAFER       Münhal Sayısı: 9
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 REYHAN EMEL GÖKSEL ZORBA 88,00 87,00
2 YASİN BOZKURT 88,00 62,80
3 MUSTAFA KILIÇ 82,00 61,40
4 KÜBRA ÖZCİĞER 80,00 55,60
5 BAHAR YALÇINKAYA 76,00 56,60
6 LEYLA YÜKSEL 76,00 63,80
7 DUDU BAYIR 76,00 58,80
8 BUSE DAĞGÜL 76,00 59,60
9 ÖZGE ÖZGENER ÖNAL 74,00 59,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.
YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 06/09/2022
II.DERECE DAHİLİYE UZMANI   Münhal Sayısı: 1+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 SABİHA G. ASVAROĞLU 90,00 X 0,3 + 90,00 X 0,7 = 90,00
2 ELŞEN MÜLAZİMOĞLU 78,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 79,40
3 VEHBİ ALTAN 84,00 X 0,3 + 68,00 X 0,7 = 72,80
4 PEMBE O. ADATAŞ 86,00 X 0,3 + 64,00 X 0,7 = 70,60
5 FERRUH ASVAROĞLU 70,00 X 0,3 + 62,00 X 0,7 = 64,40
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

 

II.DERECE KARDİYOLOJİ UZMANI   Münhal Sayısı: 5

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 OSMAN BETON 80,00 X 0,3 + 90,00 X 0,7 = 87,00
2 ESER VARIŞ 84,00 X 0,3 + 85,00 X 0,7 = 84,70
3 REŞAT M. BAHA 76,00 X 0,3 + 75,00 X 0,7 = 75,30
4 ALPTEKİN ÖZKOÇ 76,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 71,80
5 NACİYE ÖZBEK 72,00 X 0,3 + 64,40 X 0,7 = 66,68
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

 

II.DERECE RADYOLOJİ (DİAGNOSTİK) UZMANI   Münhal Sayısı: 3+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 OSMAN CANCURİ 72,00 X 0,3 + 89,80 X 0,7 = 84,46
2 ENVER KNEEBONE 70,00 X 0,3 + 82,00 X 0,7 = 78,40
3 SİNEM ŞIĞIT İKİZ 58,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 73,40
4 UMUT ÖZGÜNALP 60,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 67,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

Yayın - 26/08/2022
II.DERECE FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI   Münhal Sayısı: 1+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 PEMBE HARE Y. ÇETO 78,00 X 0,3 + 88,00 X 0,7 = 85,00
2 MUSTAFA FÜRKAN 62,00 X 0,3 + 62,00 X 0,7 = 62,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI   Münhal Sayısı: 2+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 HAKAN TEKGÜÇ 68,00 X 0,3 + 90,00 X 0,7 = 83,40
2 ÖZLEM Ş. KOCAGÖZ 64,00 X 0,3 + 85,00 X 0,7 = 78,70
3 ERGÜN PARLAN 54,00 X 0,3 + 64,60 X 0,7 = 61,42
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE GÖZ HASTALIKLARI UZMANI   Münhal Sayısı: 2+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 ŞİFA ÖZBENGİ TOYDAR 80,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 80,00
2 SİBEL ÇELEBİ 76,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 78,80
3 SİMGE ALTAN 72,00 X 0,3 + 68,00 X 0,7 = 69,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR UZMANI   Münhal Sayısı: 2+2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 AHMET GÜRPINAR 74,00 X 0,3 + 85,00 X 0,7 = 81,70
2 PIRIL ETİKAN 82,00 X 0,3 + 75,00 X 0,7 = 77,10
3 ŞENEL BEYDOLA 80,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 73,00
4 DUA CEBECİ 70,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 70,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI UZMANI   Münhal Sayısı: 3+1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 TUNİS ÖZDOĞANOĞLU 66,00 X 0,3 + 100,00 X 0,7 = 89,80
2 DİDEM RIFKI 86,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 81,80
3 MEHMETALİ TUNÇBİLEK 56,00 X 0,3 + 86,00 X 0,7 = 77,00
4 CEMAL SAKALLI 66,00 X 0,3 + 80,00 X 0,7 = 75,80
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 23/08/2022
II.DERECE NÖROŞİRURJİ UZMANI       Münhal Sayısı: 2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 AHMET EBEOĞLU 66,00 X 0,3 + 73,80 X 0,7 = 71,46
2 ÇAĞIN OZANKAYA 70,00 X 0,3 + 67,00 X 0,7 = 67,90
3 SEVİL ARSLAN 64,00 X 0,3 + 60,80 X 0,7 = 61,76
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI       Münhal Sayısı: 6

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 EZGİ CEMALLER 82,00 X 0,3 + 64,00 X 0,7 = 69,40
2 ŞÜKRÜ ONBAŞI 76,00 X 0,3 + 65,60 X 0,7 = 68,72
3 LEVENT GÜNDOST 76,00 X 0,3 + 58,00 X 0,7 = 63,40
4 SALİH HAKAN NURAÇ 64,00 X 0,3 + 61,00 X 0,7 = 61,90
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

II.DERECE CERRAHİ UZMANI       Münhal Sayısı: 5

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 CEYHUN ERDOĞAN 76,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 71,80
2 SİMAY DAL ÇAVUŞOĞLU 76,00 X 0,3 + 68,00 X 0,7 = 70,40
3 ALKAN KÜÇÜK 68,00 X 0,3 + 70,00 X 0,7 = 69,40
4 CEMAL SEYHUN 72,00 X 0,3 + 61,00 X 0,7 = 64,30
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 18/08/2022
II.DERECE BİYOKİMYA UZMAN HEKİMİ      Münhal Sayısı: 1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 MURAT MUSTAFA UNCU 66,00 X 0,3 + 84,60 X 0,7 = 79,02
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
II.DERECE GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI      Münhal Sayısı: 2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 ÇAĞRI CEMALLER 74,00 X 0,3 + 75,00 X 0,7 = 74,70
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
II.DERECE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI      Münhal Sayısı: 2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 ANIL ERSOY 62,00 X 0,3 + 79,60 X 0,7 = 74,32
2 AYŞE ESİN POLAT 64,00 X 0,3 + 74,60 X 0,7 = 71,42
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
II.DERECE GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI      Münhal Sayısı: 2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 FATMA CANBAY 82,00 X 0,3 + 85,00 X 0,7 = 84,10
2 DERLEN ÖZGEÇ RUSO 86,00 X 0,3 + 67,40 X 0,7 = 72,98
3 AYŞE BAHA 88,00 X 0,3 + 66,40 X 0,7 = 72,88
4 HAVVA YEŞİLDAĞLI 80,00 X 0,3 + 68,20 X 0,7 = 71,74
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
II.DERECE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI      Münhal Sayısı: 3

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 MUSTAFA ÇAĞLAYAN 92,00 X 0,3 + 59,20 X 0,7 = 69,04
2 ETEM GÖRÇİN 60,00 X 0,3 + 69,60 X 0,7 = 66,72
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
II.DERECE TIBBİ ONKOLOJİ UZMANI      Münhal Sayısı: 2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 POLAT OLGUN 72,00 X 0,3 + 72,20 X 0,7 = 72,14
2 ÖMER DİKER 72,00 X 0,3 + 60,60 X 0,7 = 64,02
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca adayların başarılı sayılabilmeleri için,
Yazılı Yarışma Sınavında alınan puanın 0,3 ile Sözlü Yarışma Sınavında alınan
puanın 0,7 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamının 60 ve üzeri puan
olması gerekmektedir.
Yayın - 26/07/2022
IV. DERECE PATOLOJİ TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: +1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 Demet Usta 86 60,75
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 24/05/2022
III. DERECE KAN BANKASI ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Ziya Salman 88,00 X 0,6 +  85,75 X 0,4 = 87,10
2 Özge Arısal
Uncu
86,00 X 0,6 + 79,00 X 0,4 = 83,20

 

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 24/05/2022
I. DERECE HASTANE AMİRİ Münhal Sayısı:2

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

Toplam Puanı

1 Nigar Güneş 76,00 X 0,6 +  77,75 X 0,4 = 76,70
2 Beste Akın
Özyavaş
76,00 X 0,6 + 71,25 X 0,4 = 74,10

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 24/05/2022
IV. DERECE PATOLOJİ TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 Bikem Lefkonuklu 88 63,00
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 22/04/2022
IV. DERECE ANESTEZİ TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 Hafize Aziret Şeb 70 57,20
2 Rıdvan Milli 68 58,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi’nden temin edilebilecektir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 28/05/2021
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: 40+3

Sıra No

Adı - Soyadı

1

Zeynep Yalın

2

Umay Nurioğlu

3

Nazmiye Korkmaz

4

Sultan Mertcanoğlu

5

Sultan Yetenekli

6

Zühal Bayır

7

Esma Nur Nazik

8

Kezban Yayman

9

Hatice Öztürk Danışmaz

10

Filiz Arslan

11

Selahattin Bayır

12

Sultan Bardakçıoğlu

13

Fatma Alaçam

14

Feride Çakır

15

Fadime Yolaç

16

Arzu Akgün

17

Belgin İçen

18

Esra Kamçı

19

Barış Yalçın

20

Özge Gül

21

Duygu Karakuş Kılıç

22

Ayşe Güvenateş

23

Damla Esin

24

Halil İbrahim Nadıç

25

Cansu Altunsoy

26

Elif Bayır

27

Emine Yücetürk

28

Neşe Aşılıoğlu

29

Fatma Korkmaz

30

Pınar Acı

31

Hasret Bilgen

32

Segbal Kama

33

Elmas Çakmak

34

Emine Sadrazam

35

Asiye Koçak

36

Gizem Karakaş

37

Ali Ayyıldız

38

Veli Büyükyel

39

Soner Özer

40

Lütfiye Akbulut

41

Hande Şen

42

Şifa Bağı

43

Gülnaz Demir

 


 

III. DERECE ECZACI Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı
1 Gizem Rehber
2 Yenay Altıntaş

 


 

Yayın - 15/01/2021
IV. DERECE ACİL TIP TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 16
Sıra No Adı - Soyadı
1 Derya Atay
2 Esra Güler
3 Havva Özkıraç
4 Şahin Açıkgöz
5 Kevser Nergiz
6 Seda Duran
7 Halil İbrahim Ütenoğlu
8 Gülşah Aşkar
9 Mürvet Gürbüz
10 Feride Uçak
11 Fikriye Özutku
12 Esra Bayır
13 Tuğba Özer
14 Duygu Karaoğlan
15 Besire Küpeli
16 Gönül Yavuz Alas

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 11/02/2020
II. DERECE ORTEZ - PROTEZ TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ayşe Mıstıki Araz 64,70


 

III. DERECE EBE Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cevriye Emir 71,10


 

I. DERECE EBE Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sevim Uyar 62,50
2 Elife Harmancıklı 55,30

 

II. DERECE YÜKSEK EBE Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Gülsüm Akıllıoğlu 65,50
2 Feride Erol 64,20
3 Tuğçe Tüccaroğlu 57,10

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Tabiplik Hizmetleri Sınıfındaki yükselme yeri kadrolarının sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan Yazılı Yarışma Sınavından alınan puanın 0,1 ile ve Sözlü Yarışma Sınavlarda alınan puanın 0,9 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamı aşağıdaki gibidir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 22/01/2020
I. DERECE HASTANE BAŞHEKİMİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mustafa Murat Kalfaoğlu 87,50
2 Mücahit Akçaba 83,30
3 Emine Akçin Tülay 69,39

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 15/08/2019
III. DERECE HASTANE ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Fatma Özerman 67,30
2 Fatma Veyseldağ Teselli 51,60


 

III. DERECE BİYOKİMYA LABORATUVARI ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Meltem Bilokçuoğlu 86,00


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 15/08/2019
II. DERECE ECZACI KALFASI Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Seda Koçak 64,60
2 Gülriz Özverir 48,90

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 09/07/2019
III. DERECE HASTANE ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mustafa Yaver 77,20
2 Fatma Özerman 69,60

 

III. D. YATAKLI TEDAVİ KUR. HEMŞİRELİK ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Berna Arifoğlu 75,90
2 Vesile Erdoğan 59,90

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 26/06/2019
I. DERECE KLİNİK PSİKOLOĞU Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sinem Ceral Yiğit 73,44

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
                                     Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı
                                
     

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 26/06/2019
III. DERECE ECZACI Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı
1 Sevilay Suğde Görener
2 Özge Efendi

 


 

Yayın - 02/05/2019
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: +166
Sıra No Adı Soyadı
1 YAŞAR KALIN
2 MELİS AKYÜREKLİ
3 HACER ÇİFTÇİ
4 ÖZGE KURTOĞLU
5 SULTAN DURUEL
6 KADRİYE AYDAR
7 İBRAHİM BİLGEN
8 EMİNE ÇİL
9 SAİME ÖZTÜRK
10 HATİCE ÇAVUŞOĞLU
11 RECEP YAMUK
12 ÖRGÜT CURA
13 SEDİYE ÇATALKAYA
14 AYSEL İLGİN
15 HÜLYA BOLAT
16 GÜRPINAR SEYRAN
17 FATMA KAYNAK
18 ZELİHA YAPAR
19 RASİHA AKÇAM
20 FATMA KILAVUZ
21 GANİME GÖK
22 SONGÜL KARAKUŞ
23 ÜMMÜYE AKTU
24 FATMA SEVGİLİ
25 AYŞE YEŞİLKAYA
26 NİGAR TOKLU
27 HATİCE KIRGIZ
28 ASİYE ÇELİK
29 ŞÜKRAN YOSMA
30 SÜLEYMAN DURAN
31 AZİME SONUÇ
32 ELİF İLKHAN KILIÇ
33 PINAR TÜRKMEN ÇERÇİ
34 EMİNE ERTEKİN
35 TÜLAY YÜRÜKOĞLU
36 MEDİNE TUNA
37 SERMET OBEN
38 ESRA KARABACAK
39 HAVVA EREK KILIVAN
40 MELEK DOĞAN
41 HAKAN TOPÇUOĞLU
42 PEMBE OFLAZ
43 NACİYE DENİZ
44 SEMA NUR KARAKUŞ
45 AYTEN KORKMAZER
46 SONGÜL TANIK
47 ÖZLEM DEMİR
48 HÜLYA SARIKAYA
49 HACER ERDEN
50 ÇİĞDEM UYAR
51 EMEL ARSLAN
52 SELMA ÇAĞŞIRLI
53 SEZEN GÜNGÖR
54 CANAN ALTUNTERİM
55 NEJLAN ŞİMŞEK
56 CEYHUN AKBULUT
57 YETER BÖLÜM
58 FATMA KÖSE
59 ASİYE TOY
60 FATMA GÜNECE
61 GÜLTEN GÖKEL
62 EMİNE ÇELİK YÜZÜAK
63 ŞERİFE ÇELEBİ
64 ŞERİF OSMANLIZADELER
65 DERVİŞE KARGILI
66 EMİNE TANER TANİL
67 NURAY GÜDER
68 FAHRİYE GÖKSOY
69 MÜZEYEN AKÇAKAYA
70 CANGÜL KIRKLAR
71 GİZEM YÖNCÜ
72 ÖZLEM GÜNGÖR
73 SERAP KIZIL
74 ŞÜLE DOĞAN
75 HÜRÜ YÜCEER
76 FİLİZ ALAT
77 SUNA BULUT
78 MUSTAFA SALMAN
79 SELCAN CİHAN
80 SONGÜL ÇAKIR
81 HATİCE KÜÇÜKOĞLU
82 BAYRAM ALTUNDAĞ
83 EMRAH AKBAYIR
84 MERAL BAYRAKTAR
85 GÜLDEN TOPÇU
86 SEHER ALTUNTERİM KORUÇAM
87 FATMA SERİN
88 FATMA DEMİRSÖZ
89 ŞAZİYE MİNARE
90 FATMA DERE
91 FATMA DAŞ
92 YELİZ HUNÇ
93 TESLİME KARAMANSOYLU
94 MÜNEVVER AYDENER
95 SİNEM ZEKİOĞLULARI
96 HASAN ERDEN
97 BELMA ÖĞÜT
98 NURHAN PAMUK ÇARKÇI
99 TAYLAN BALTACI
100 SELDA ÖZTÜRK ÖZTÜNER
101 FATMA SAĞLAM
102 LALE ÇAKIR
103 GÜLSEN ÇELİK FIRAT
104 GÜLDEN SENCER
105 SEVGİ KORKMAZER
106 EMİNE KIZILKAYA
107 İBRAHİM ÖZGÖÇMEN
108 CENK TÖZÜNER
109 FİLİZ TOKMAK
110 EKREM KAVAZ
111 HİLAL GÜDER
112 ŞENAY ARSLAN
113 LEYLA GÜNSAY
114 FİLİZAN ÖZOĞUL
115 OĞUZHAN HALİL TOKDEMİR
116 AYŞE KAHRAMAN
117 ZÜLFİYE PEKÖZ
118 SIDIKA İŞCAN
119 SEVAY DİREK
120 KEMAL ÖĞÜT
121 MİNE AYDAĞ
122 SAADET ŞAFAK GÜLER
123 ELMAZ AVCU
124 SİBEL COŞKUN SÖKER
125 FADİME ŞEN
126 HİLAL DOĞAN YILDIRIM
127 HACER ÇAVDAR
128 MERYEM YILDIRIM
129 PINAR BAYRAMOĞLU
130 GÜRAY KÜRŞAT GÜLER
131 HAFİZE DOĞAN ÇİFTÇİ
132 SİMGE TAYANÇ
133 TÜRKAN MUSAZADE
134 SEVİLAY KARABIYIKLI
135 İNCİ BİÇER
136 YILDIZ BÜYÜKOĞLU
137 RABİA YÜĞLÜK
138 MURAT USLU
139 BUSE ÜRETEN
140 NERİMAN GÖKÇE
141 DERVİŞ OSUM
142 GÜLSEREN ALBİSTAN
143 ELİF ERCAN ÇAKIR
144 HANDAN YAMAK
145 GÜLBÜZ ÇOBANOĞLU
146 NACİYE KARAGÖZ
147 SULTAN KARABENLİ
148 GÜLZADE HAYTA
149 PEMBE AKKOYUN
150 NALAN YÜRÜTMEN
151 FİLİZ BAHÇECİ
152 ELİFE SOLAK
153 AYŞE ALAN
154 TEYFİDE AKGÜN
155 BİRCAN OSMA KILIÇ
156 ŞERİFE ERDOĞAN
157 UĞUR BULUT
158 TUĞÇE KILINÇ
159 RABİYE KAVALCI
160 BURCU ÇAPLI
161 NAHİDE YEŞİLADA
162 DİĞDEM KEHAN
163 FATMA KARAMAN
164 ZEHRA DİDEM MERTTUNA
165 NİLAY UÇAK
166 NESRİN ŞEREN

 


 

Yayın - 10/01/2019
IV. DERECE ACİL TIP TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 4+5
Sıra No Adı - Soyadı
1 Mehmetali Önal
2 Merve Tumburi
3 Nurşen Mahmutoğlu
4 Neşe Genç
5 Adem İlkhan
6 Bahar Aydın
7 Meral Ceyhan
8 Arzu Şahin

 


 

Yayın - 19/12/2018
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE  
Sıra No Adı - Soyadı
1 Ayşe Aslan Tekin
Not: 61. sıradaki aday Hazel Şahin Tarım görevi kabul etmediğinden dolayı sıradaki aday çağrılmıştır.

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 17/12/2018
II. DERECE MESUL HEMŞİRE Münhal Sayısı: +15
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Oya Adsız Maraşuna 75,30
2 Özlem Yakar 72,50
3 Songül Güher 71,80
4 Aytül Barbaros 70,40
5 Belin Dostel 68,90
6 Senem Dağaşan 68,80
7 Cemile Erilmez 68,50
8 Ömer Kara 68,10
9 Halit Kızılkanat 67,60
10 Hamza Uçar 66,70
11 Emriye Yazıcı 63,60
12 Laika Köse Tamer 62,60
13 Gülbahar Değirmenci 61,70
14 Aytül Balkanlı 61,30
15 Seher Akbaş 59,40

 


 

Yayın - 11/12/2018
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: 16+52
Sıra No Adı - Soyadı
1 SELİN DOĞAN KEMERCİ
2 ÇİLEM ACAY
3 ŞENGÜL UNAL
4 YAPRAK GÜLEVİ
5 SİNAN KÖSE
6 PELİN KAYGISIZ
7 MELEK TOPALOĞLU
8 DÖNE AYAZ
9 PINAR ÖZER
10 DENİZ TOPÇUOĞLU
11 İLKNUR HANNAS
12 BÜŞRA ECEM GÖKÇE
13 ÜMMÜGÜLSÜM BAĞLAMA
14 NİLÜFER GÜNDOĞDU
15 PINAR ÜNAL
16 NURTEN AÇIK
17 PINAR ÖZDEMİR
18 HURİ MELEK ÜNALAN
19 AYŞE ERDEM
20 HANDAN GÜR
21 MUKSİNE KIRBAÇ
22 HÜRÜ ARKIN
23 ZEYNEP ÖZER AYLANÇ
24 SULTAN ÖĞÜT
25 VOLKAN ÇAĞLAYAN
26 MERAL GÜMÜŞSOY
27 MERYEM GÜNGÖR
28 GURBET SALMAN
29 FATMA UYANIR
30 ÖZER  ATEŞ
31 AYŞEGÜL GÜNER
32 ÜMMÜ GÜLSÜM MEŞE
33 GÜLFER AYDAR
34 ZİYNET BİLGEN
35 NEJLA TEKİN
36 HATİCE ÇETİNER
37 MERYEM AVCI
38 FATMA SERTENÖZ
39 SABİHA DİLMAÇ
40 RUKİYE YILDIZ
41 EMRE AYDINERİ
42 SELMA HOSSAİN
43 BEKLEM ÖZTUĞ
44 HATİCE ÇETİN
45 SİNEM ÖZKILIÇ
46 CENNET GEZER
47 SERGÜL KURUM
48 SİNEM NURÇİN
49 DEMET KARAKILIÇ
50 FATMA YILDIZ
51 SİNEM DEMİR ÖZDAVUT
52 MUSA BAYKUT
53 SERDANE BAYKAL
54 MÜNEVVER UÇAR
55 SÜMEYYA DURAN
56 DAĞHAN AYLANÇ
57 MUSTAFA GÜMÜŞSOY
58 SERPİL BİTEN
59 SEDEF GARGI
60 AYSEL MİHMAT
61 HAZEL ŞAHİN TARIM
62 YAĞMUR CANER
63 CENNET TEBELLEŞOL
64 AYSUN KESKİN
65 CANSU AYDOĞDU
66 SUSEM KARAHASAN
67 EDA SULTAN YAPICI
68 NAİLE ŞABAN



 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 08/11/2018
II. DERECE MESUL HEMŞİRE Münhal Sayısı: 7
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Verda Başsın Karpuzcu 83,90
2 Mukaddes Gülenay 79,50
3 Hale Gündeş 77,20
4 Atiye Ersal Kimyacı 76,10
5 Duygu Örsdemir 75,00
6 Özgür Kıdrışlıoğlu 74,20
7 Nuray Özkol Torpil 73,20
8 Özlem Yakar 72,50
9 Aytül Barbaros 71,70
10 Songül Güher 71,60
11 Ömer Kara 69,90

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişinin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.  

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
                                                       Başkanı                                                                                                                                                

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 26/06/2018
III. D. TIBBİ KİMYAGER - BİYOLOG - BİYOKİMYAGER - MİKROBİYOLOG Münhal Sayısı: 6+9
Sıra No Adı - Soyadı
1 Sencer Alaçam
2 Goncagül Devecioğlu
3 İnci Nebih
4 Damla Alganer Doğruak
5 Pembe Conkbayır Dağdelen
6 Sedef Kutlu
7 Suna Yanaroğlu Uzun
8 Güliz Köse
9 Fikriye B. Berberoğlu Yücel
10 Müsteyde Yücebaş
11 Nazım Kuvvetlioğlu
12 Hasan Korucan
13 Nezaket Dolmacı
14 Sevgül Ağdaş
15 Aydan Akcamcı

 


 

Yayın - 25/06/2018
III. DERECE HASTANE AMİRİ Münhal Sayısı: 1+6
Sıra No Adı - Soyadı
1 Seda Yakupoğluları
2 Damla Envergil
3 Zelen Malatyalı
4 Afet Karadeniz
5 Selma Katman
6 Suna Gök
7 Sabri Berkhan Güneş

 

III. DERECE FİZYOTERAPİST Münhal Sayısı: 1+12
Sıra No Adı - Soyadı
1 Nazemin Gürsoy Karaman
2 Yonca Eker
3 Özge Şahin
4 Gizem Vaiz Haklıgil
5 Petek Canova Keskinöz
6 Asiye Maniga
7 Buse Meren
8 Vasvi Altındağlıer
9 Buse Oğul
10 Pınar Çavlan
11 Diğdem Okandan
12 Buse Sezerel
13 Hatice Ruso

 


 

Yayın - 30/04/2018
II. DERECE GÖĞÜS HASALIKLARI UZMANI Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Emine Kamiloğlu
2 Yağmur Aldağ
3 Hatice Çiner

 


 

Yayın - 27/04/2018
II. DERECE NÖROLOJİ UZMANI Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Duygu Aksoy
2 Eylem Sayılgan Barbin

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Tabiplik Hizmetleri Sınıfındaki yükselme yeri kadrolarının sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan Yazılı Yarışma Sınavından alınan puanın 0,1 ile ve Sözlü Yarışma Sınavlarda alınan puanın 0,9 ile çarpılmasından çıkan sonuçların toplamı aşağıdaki gibidir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

                                                                                                                                      

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 12/04/2018
II. DERECE HASTANE BAŞHEKİM YARDIMCISI Münhal Sayısı: 8
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sonuç Büyük 96,15
2 Cenk Soydan 91,80
3 Mehmet Arıkbuka 91,15
4 Cenk Conkbayır 89,50
5 Sadrettin Tuğcu 88,70
6 Süha Halil Akpınar 88,50
7 Hasan Birtan 88,45
8 Güzin Zekican 84,25
9 Hakkı Serhat Tulay 83,65
10 Erol Uçaner 83,00
11 Eyüp Göksu 77,65
12 Hakan Debeş 74,40
13 Şerife Özhuy 73,45
14 Raif Hızal 64,20

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişiler 60 ve üzeri puan alarak başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

                                                                                                                                       

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 04/04/2018
I. DERECE CERRAHİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Tarık İzbul 91,10

 

I. D. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ozan Emiroğlu 94,00

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 04/04/2018
III. DERECE ANESTEZİ TEKNİSYENİ / HEMŞİRESİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Leyla Sağer 64,00

 

II. DERECE HASTANE AMİRİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Beste Akın Özyavaş 71,73

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
                                                       Başkanı
                                                             
                                                                         

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 04/04/2018
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 DİLBER ÇAYIRCI


 

Yayın - 12/03/2018
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: +55

Sıra No

Adı - Soyadı

1

PINAR GÜMÜŞSOY

2

HAYAT KALKAN

3

GÜLŞEN SARMIŞ KUŞCU

4

AYTEN YAKÜT

5

LEYLA TOKLU ÇAĞLIYAN

6

YELİZ YILDIZ

7

HAKAN UNAL

8

SEMRA KARAKUŞ

9

KADER BARIŞ

10

SEDEF GÜLBEŞ

11

HALİL TEPE

12

YEŞEN YÜRÜN

13

HATİCE KÖSE

14

GÜLAY SOĞANCI

15

NAZIM ÜNAL

16

SEVGİ YILDIZ CURA

17

PERİHAN GÖNEL

18

MİHRİBAN SOYGÜR

19

HABİBE ÇEVİK

20

NURTEN KARAİL

21

BİRAY ATAKAN

22

GÜSSÜM KAPLAN

23

FATMA ÖĞÜT

24

ESİN BOĞAÇ

25

AYŞE DOĞAN

26

DAMLA KARAKILIÇ

27

ESRA İNECİ

28

ŞEMSİ KARATAŞ

29

İLKNUR AVŞAR KAYA

30

ÇİĞDEM AKSOY

31

AYŞE IŞIK

32

BÜLENT GÜZEL

33

GÜL YEŞİLGÜL

34

SALİH GÜNEŞ

35

FATMA ÜZÜM

36

AYŞEN YÜCEL VAROL

37

REYHAN DOĞAN ÖZBAY

38

KEZİBAN GÜNEŞ

39

MUSTAFA KAYA

40

ARKIN ALİ FAKİROĞLU

41

ŞERİFE ÜNLÜ

42

MURAT KARAGÖZ

43

HÜLYA KÖKSAL

44

NURŞEN SÖZERİ

45

İSMAİL ÇETİNKAYA

46

SİBEL ÇAKIR

47

ENVER BOZKURT

48

AYŞE AYDINDOĞMUŞ

49

FADİME MÜGE ZEREN KÖSE

50

SENAR KONİL BASRİ

51

EZGİ ÖZOĞUL

52

EMRE ERÇEN

53

FADİME BİLGİN

54

BİLKAY SÜERDEM

 


 

Yayın - 30/10/2017
II. DERECE GENETİK UZMANI Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 JALE REFİK ROGERS

 

Yayın - 11/10/2017
III. DERECE YÜKSEK EBE Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 BETÜL SÖNMEZ

 

III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE Münhal Sayısı: 38+28
Sıra No Adı Soyadı
1 SEVDA ŞAHİN
2 SELİN ÇOLAK
3 HAVVA NUR BOLAT
4 SELMA BORATAŞ
5 AYŞEGÜL AKAR ESVET
6 EŞE HAYTA
7 FATMA GEZER MACARIE
8 DURDANE ALTUNTERİM
9 ASİYE YÜCEL
10 AZİZ AŞIK
11 ESRA İLKHAN
12 NEŞE DURAK
13 MERYEM ERDEN
14 PINAR SELÇUKLU
15 GÜLHAN DEMİR
16 İMREN DARÇIN
17 METEHAN  ÇAYIRCI
18 SONGÜL AKYILDIZ
19 ABDURRAHMAN PAYAS
20 SAVAŞ ERDOĞAN
21 AYSUN KASAPOĞLU
22 NERMİN BASRİ
23 KEVSER DAĞDELEN
24 BAHAR BOZTAŞ
25 ALİYE ADAKLI
26 NİLÜFER SÜNMEZ
27 DENİZ PARALI
28 SEMRA ERCAN
29 FATMA BAYIR
30 MUSTAFA  BAKIR
31 FUNDA FINDIK AKBULUT
32 SÜMEYYE İNECİ
33 FATMA YILDIZ ÇAM
34 NASİBE ÇEVİKEL
35 CAZIM ÜNAL
36 FADİLE ERGİNAY
37 ALEV ÇAKMAK
38 HASRET KÜBRA ZENGİN ÇAKIR
39 SUZAN ÖZCAN
40 SILAY KIZILKANAT
41 HÜLYA BENLİOĞLU
42 FATMA ÇEKİ
43 BELGİN TANSU
44 ALİ ÖZGÖÇMEN
45 PINAR FIRAT
46 FERİDE ERGEL
47 AYSU GÖKSU
48 ZALİHE SARI
49 ÖZLEM AYDOĞDU
50 GÜLŞEN ALTUNTAŞ
51 AYŞE DOĞAN
52 EBRU KÖKTEBİR
53 NURAY SEVİNÇ
54 HAFİZE EVLEKSİZ
55 ÇİĞDEM ZENGİN
56 FATMA TOPRAK
57 HAZAN DAĞLI ÜRER
58 FADİME ÖZER
59 AYŞEGÜL ADAKLI  YERDELEN
60 OSMAN SÖZERİ
61 BİRGÜL KORKMAZ
62 GÜNŞEN KOÇ
63 İSMAİL ÖĞÜT
64 YUSUF VURUCU
65 MÜSTEYDE ÖZNUR ARSLAN
66 ALİME ŞEN

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişinin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.  

                                                                                                                                  Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 03/10/2017
II. DERECE KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI UZ. Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Ergün Ökçün
2 Mustafa Balcıoğlu

 


 

Yayın - 28/09/2017
II.DERECE ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Onur Çelik
2 Ömer Taşargöl

 

II. DERECE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Münhal Sayısı: 1+3
Sıra No Adı - Soyadı
1 Kamuran Arıkbuka
2 Hüseyin Tekerek
3 Göze Yörük
4 Begüm Lordoğlu

 

II. DERECE FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI  Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Seide Alev Karasel
2 Şeniz Kulle

 

II. DERECE DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR UZMANI  Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Hanife Ezgi Erçal
2 Fatma Deniz

 

II. DERECE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Münhal Sayısı: 1+2
Sıra No Adı - Soyadı
1 Salih Kavaz
2 Olgun Akalpler
3 Zeynep Taşargöl

 

II. DERECE GÖZ HASTALIKLARI UZMANI Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Sevim Gündüzler
2 Hüseyin Enginsoy

 

II. DERECE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI Münhal Sayısı: 1+3
Sıra No Adı - Soyadı
1 Barış Peker
2 Selin Haver Tarkuç
3 Bayram Taşseven
4 Hüseyin Kalgay
5 Volkan Onar

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.

 

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 12/09/2017
I. DERECE MUHASEBE MEMURU Münhal Sayısı: +2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ozan Menemenci 68,00
2 Engin Tertemiz 63,76

 

Yayın - 18/05/2017

 

I. DERECE MUHASEBE MEMURU Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cevahir Özlem Akcan Aknur 76,60
2 Ozan Menemenci 71,30

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.  

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 11/05/2017

 

IV. DERECE ANESTEZİ TEKNİSYENİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Muharrem Özdoğdu



 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 22/02/2017
I. DERECE DİYETİSYEN Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hidayet Ağören 87,50


 

I. DERECE FİZYOTERAPİST Münhal Sayısı: 7
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Duygu Hasoğlan 80,75
2 Arzu Özcenk 75,25
3 Barış Saydam 67,25
4 Hilal Katrinh 65,75
5 Neşe Derindağ 65,50
6 Nesrin Dökmen 65,50
7 Sibel Karaca 62,50
8 İrem Sayılı 62,50
9 İsmet Kazaz 54,50

 


 

Yayın - 16/02/2017

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, 6/2009 sayılı Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’nın 67.(3) Maddesi uyarınca aşağıda isimleri belirtilen kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı. 

 

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

   

Aşağıda belirtilen belgeleri Kamu Hizmeti Komisyonu’nca ilk kez atanacak adaylar tamamlayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT:  Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.


 

II. DERECE ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Gönül Fatma Küçük


 

II. DERECE ÇOCUK NÖROLOJİSİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Sabiha Güngör Raif


 

II. DERECE CERRAHİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Doğa Kalyoncu


 

II. DERECE KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Çağın Zaim


 

II. DERECE RADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Fuat Çiner


 

II. DERECE NEONATOLOJİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Abdullah Akbaş


 

II. DERECE DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Bedriye Gizem Genç


 

II. DERECE DAHİLİYE UZMANI (Münhal: 1)  

 

Sıra No Adı - Soyadı
1 Dr. Nafiye Özmen Direktör

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi. 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 01/11/2016
III. DERECE BAŞ FİZYOTERAPİST Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Handan B. Mert 82,00

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.  

 

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 05/08/2016

 

IV. DERECE HEMŞİRE Münhal Sayısı: 37

 

SIRA NO ADI - SOYADI
1 KEVSER DAĞDELEN
2 SENAR KONİL
3 SABİHA DİLMAÇ
4 SELİN DOĞAN
5 MUSA BAYKUT
6 NACİYE DENİZ
7 MÜNEVVER UÇAR
8 FATMA YILDIZ
9 HAVVA NUR BOLAT
10 FERİDE ERGEL
11 REYHAN DOĞAN ÖZBAY
12 BAYRAM ALTUNDAĞ
13 TESLİME PAZAR
14 ŞERİF OSMANLIZADELER
15 FATMA SERTENÖZ
16 AYŞE AYDINDOĞMUŞ
17 İLKNUR AVŞAR KAYA
18 ALİME ŞEN
19 HACER ERDEN
20 PINAR ÖZDEMİR
21 DEMET KARAKILIÇ
22 GÜSSÜM KAPLAN
23 ZİYNET BİLGEN
24 FATMA GÜNECE
25 ÇİĞDEM MİHMAT
26 HASRET BİLGEN
27 ZALİHE SARI
28 ŞENAY KARAFİSTAN
29 FATMA KÖSE
30 FATMA AVŞAR PAYAS
31 AYŞE GÖZTAŞ
32 LEYLA YAZGI
33 MELİS HÜSEYİN
34 HAKAN UNAL
35 SELCAN CİHAN
36 HATİCE ÇETİNER
37 SEMRA ÇETİN


 

IV. DERECE EBE Münhal Sayısı: 4
Sıra No Adı Soyadı
1 YELİZ TUĞANTEMİR
2 FATMA AVŞAR

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişiler 60 ve üzeri puan alarak başarılı olmuşlardır.

 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
                                                       Başkanı.                                                                                                                                      

Yayın - 03/05/2016 - 16:15
I. DERECE KADIN HASTALIKLARI SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Musa Olgu 73,50

 

I. D. KULAK BURUN BOĞAZ HAST. SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı:1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Bülent Dizdarlı 76.80

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
Başkanı.  

 Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 25/03/2016
II. D. NÖROLOJİ UZMANI Münhal Sayısı: 1+3
Sıra No Aday No  Notu
1 15500 94,30
2 15558 88,80
3 10665 83,50
4 13364 81,20
5 15557 80,40

 

II. D. KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Münhal Sayısı: 2
Sıra No Aday No  Notu
1 13761 93,60
2 13766 86,40

 

II. D. KARDİYOLOJİ UZMANI Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Aday No  Notu
1 14770 89,80
2 15629 70,80

 


 

Yayın - 24/03/2016
II. D. ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Münhal Sayısı: 2+2
Sıra No Aday No  Notu
1 10609 90,50
2 13037 73,70
3 13799 72,90
4 13792 71,50

 

II. D. DAHİLİYE UZMANI Münhal Sayısı: 2+1
Sıra No Aday No  Notu
1 13738 85,60
2 13801 85,00
3 16749 84,80
4 13721 81,30
5 13750 81,10
6 13756 79,90

 

II. D. CERRAHİ UZMANI Münhal Sayısı: 1+2
Sıra No Aday No  Notu
1 14362 81,50
2 12901 63,90
3 11184 62,20

 

II. D. MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HAST. UZ. Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Aday No  Notu
1 10418 93,50
2 15564 87,40
3 10632 84,10

 


 

Yayın - 15/12/2015
II. D. ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HAST. UZ. Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Umut Maraşuna Mousa

 

II. DERECE PSİKİYATRİ UZMANI Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Ece Uslu Oksay

 

III. DERECE ECZACI Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı
1 Fezile Pehlivan

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişiler 60 ve üzeri puan alarak başarılı olmuşlardır.

 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu 
                                    Başkanı.                                         

Yayın - 27/10/2015 - 14:00
I. DERECE DAHİLİYE SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Akın Tangül 80,70
2 Cansel Öztekiner 68,40

 

I. D.ANESTEZİ REANİMASYON VE YOĞUN BAKIM SER. K. Ş. Münhal Sayısı:1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Faika Deniz 80,88

 

I. DERECE NÖROLOJİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sıla Usar İncirli 94,50

 

I. D. PLASTİK VE REKOSTRÜKTİF CERRAHİ SER. K. Ş. Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Adem Ademoğulları 81,38

 

I. DERECE PSİKİYATRİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Abidin Akbirgün 79,30

 


 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 21/10/2015 - 14:40
I. DERECE YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI BAŞHEKİMİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Nil Ergün Eledağ 71,50

 

I. DERECE HASTANE BAŞHEKİMİ Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ahmet Özdeş Öznuh 89,20
2 Ersan Berksel 80,50
3 Hasan Garabli 72,60
4 Salih Beyoğlu 67,80

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 28/08/2015 - 16:50
II. DERECE ECZACI KALFASI           (Münhal Sayısı: 3)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Levent Postacıoğlu 68,00
2 Tijen Baz 63,60
3 Deren Öztürk 63,00
4 Alev Gürsoy 62,33

 


 

Yayın - 11/08/2015 - 16:40
I. DERECE MAKİNE MÜHENDİSİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cansel Ceylanlı Çelebioğlu 57,80


 

II. DERECE TEKNİSYEN Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cahit Akacan 72,00
2 Mehmet Koray Yulaç 67,80
3 Veysi Canateş 60,40


 

II. DERECE ODİYOMETRİST Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Deniz Konti 61,40


 



 

Yayın - 02/07/2015 - 19:20
II. DERECE PATOLOJİ TEKNİSYENİ  Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ulus Nasıroğlu 61,33

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

TERFİ KARARI BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda başarılı olan aşağıda ismi belirtilen kişinin terfi ettirilmesine karar vermiştir;

 

Bu terfi kararı bildirimi sadece buradan AÇIK DUYURU şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme teklif  yazısı gönderilmeyecektir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 29/06/2015 - 13:20
I. D. ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Çiğdem Bakkaloğlu 69.80

 

I. DERECE GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ KİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hasan Adataş 68.30

 

I. D. DERİ VE ZÜHREVİ HAST. SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mesut Kani Nalbant 74.30

 

I. DERECE KADIN HASTALIKLARI SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mehmet Zeki Avcı 77.00

 

I. D. ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hasan Sav 70.20

 

I. DERECE HEMATOLOJİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Dilek Yazman 81.90

 

I. DERECE ÜROLOJİ SERVİSİ KLİNİK ŞEFİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 İsmet Başar 80.40

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 15/06/2015 - 18:20
III. DERECE HEMŞİRE Münhal Sayısı: 39

 

Sıra No Adı Soyadı Puanı
1 PINAR SELÇUKLU 71,33
2 HÜLYA BOLAT 71,33
3 AYŞE DOĞAN 71,00
4 SONGÜL AKYILDIZ 71,00
5 HAKAN TOPÇUOĞLU 70,67
6 FADİLE ERGİNAY 70,33
7 İBRAHİM BİLGEN 68,67
8 HANDAN GÜR 68,67
9 ALPARSLAN KILIÇ 68,33
10 NAZIM ÜNAL 68,00
11 SEVGİ YILDIZ CURA 68,00
12 HAFİSE DOĞAN ÇİFTÇİ 67,33
13 ALİYE ADAKLI 67,00
14 KADRİYE AYDAR 66,67
15 HABİBE ÇEVİK 66,67
16 YAŞAR KALIN 66,33
17 DERVİŞ OSUM 66,00
18 EMİNE ÇELİK YÜZÜAK 65,67
19 FATMA BULUT 65,67
20 ORHAN GÖRE 65,67
21 GÜLAY GÜZEL 65,67
22 GURBET SALMAN 65,67
23 ÇİLEM KIRMIZI 65,67
24 FATMA BAYIR 65,33
25 MERAL GÜMÜŞSOY 65,33
26 ASİYE TOY 65,33
27 HAFİZE EVLEKSİZ 65,00
28 HÜRÜ ARKIN 65,00
29 METEHAN ÇAYIRCI 64,67
30 ELMAS AVCU 64,33
31 NURHAN PAMUK ÇARKÇI 64,00
32 EŞE HAYTA 64,00
33 MERYEM AVCI 64,00
34 ZAHİDE KORUK 63,67
35 ENVER BOZKURT 63,67
36 İSMAİL YILSEV 63,67
37 TÜLAY GÜLER 63,33
38 GÜRPINAR SEYRAN 63,33
39 ELİF İLKHAN KILIÇ 63,33
40 ERHAN GEDİKOĞLU 62,67
41 DURDANE ALTUNTERİM 62,67
42 SONGÜL KARAKUŞ 62,33
43 NESİBE KOCAMAN 62,00
44 DİLEK ENGİN AKTAŞ 61,33
45 AZİZE EVLEKSİZ 61,00
46 BÜNYAMİN ADAKLI 61,00
47 TÜLAY YÜRÜKOĞLU 61,00
48 EMİNE ÇİL 61,00
49 YUDUM ANIL TANRIVERDİ 61,00
50 ERSAY CANSIZ 60,67
51 SAİME ÖZTÜRK 60,67
52 CENNET KÜÇÜK 60,67
53 CENNET GÜLŞEN 60,33
54 SİBEL COŞKUN SÖKER 60,33
55 NURTEN KARAİL 60,00
56 KEZİBAN ERDURAN 60,00
57 DURSUNE MİLLİ 59,33
58 AYŞEGÜL YERDELEN 59,33
59 FİLİZ BAHÇECİ 59,33
60 HANDAN YAMAK 59,00
61 SİMGE OLGU 59,00
62 GÜNŞEN KOÇ 58,67
63 ÜMMİYE AKTU 58,67
64 MEDİNE TUNA 58,33
65 ALİ BOLAT 58,00
66 HÜSEYİN CANSIZ 58,00
67 SALİH GÜNEŞ 57,67
68 ZEYNEP HACIHALİLOĞLU 57,67
69 AYFER İNİK 57,67
70 NACİYE KARAGÖZ 57,33
71 GÜLBEN YİĞİT 57,00
72 SULTAN BEYDİLLİ 56,33
73 RÜKAY BİLGEN 56,00
74 PEMBE AKKOYUN 56,00
75 ZEYNEP YALIN 55,67
76 KEMAL ÖĞÜT 55,33
77 SUNA BULUT 55,33
78 ELİF ERCAN ÇAKIR 55,00
79 ŞENGÜL ALTUN 55,00
80 BÜLENT GÜZEL 54,67
81 BELGİN TANSU 54,67
82 NİMET KANAL 54,33
83 HASAN ERDEN 54,00
84 SELMA BORATAŞ 54,00
85 GÜNAY GÜLŞEN 53,33
86 AYHAN CEVİT 53,00
87 BİRCAN OSMA KILIÇ 52,33
88 MİNE AYDAĞ 52,33
89 FİLİZ TOKLU ÇEVİK 52,33
90 EŞAY BENT 51,33
91 SONGÜL TATLIYAY 50,67
92 NEVİN ÇINAR 50,33
93 ESRA KOYU 50,33
94 NATALİA ÖZKAVRA 50,00
95 OLGUN DURAK 50,00
96 İLYAS DOĞAN 50,00
97 NURSEL BOLAT 50,00
98 EROL ÇAVDAR 50,00
99 AYŞE EROĞLU 50,00
100 MUSTAFA GÜMÜŞSOY 50,00

 


 

Yayın - 12/06/2015 - 18:30
II. DERECE HEMŞİRE Münhal Sayısı: 111
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Meral Şaşmaz 78.75
2 Sedef Gargı 76.50
3 Nesibe Çevikel 75.75
4 Gülten T. Gökel 75.67
5 Hatice Can 74.50
6 Özer Ateş 74.33
7 Şemsi Karataş 74.25
8 Hatice Köse 74.00
9 Sediye Çatalkaya 73.00
10 Sündüs Düzce 72.33
11 Meryem Erden 72.00
12 Döne Ayaz 71.50
13 Funda F. Kaygısız 71.50
14 Fatma Yıldız Çam 70.75
15 Ayşe Bayırlı 70.25
16 Cennet Kandemir 70.00
17 Selda Öztürk 70.00
18 Sultan Zengin 69.67
19 Gürsün Zengin 69.25
20 Yeter Tat 69.25
21 Hülya Köksal 69.25
22 Mine Ak 69.00
23 Filiz Alat 69.00
24 Elif Bilgen 69.00
25 Hasan Tamsarı 68.67
26 Gülay İlçin 68.67
27 Fatma Örskıran 68.50
28 Sıdıka Akyer 68.33
29 Müzeyyen Tek 68.33
30 Hatice Çetin (Yalçın) 68.33
31 Gülsüm Uyanır 67.67
32 Serpil Öztekiner 67.00
33 Adem İlçin 67.00
34 Gülbüz Çobanoğlu 67.00
35 Sılay Kızılkanat 66.67
36 Dürdane K. Doktoroğlu 66.33
37 Nefize Cihan 66.00
38 Memiş Ersan 65.33
39 Özlem Güngör 65.00
40 Şahnur Çıldan 64.75
41 Fatma Çallı 64.50
42 Fatma Dağal 64.50
43 Hacer Taş 64.50
44 Nurcan Özkan 64.33
45 Havana Dişlen 64.00
46 Safiye Ateş 64.00
47 Çimen Yavuz 64.00
48 Şuayip Eser 64.00
49 Nurten Açık 63.75
50 Reyhan Özsoy 63.67
51 Perihan Gönel 63.67
52 Kamer Sancak 63.50
53 Gamze Cömert 63.33
54 Hanife Küpeli 63.33
55 Remziye Dinçer İşlek 63.33
56 Halil Gürdal 63.25
57 Nazife Yaşa 63.00
58 Sibel Tekol 63.00
59 Fatma Sarı 63.00
60 Zalihe Aşman 63.00
61 Fatma Elyeli 63.00
62 Fadime Yeşer 63.00
63 Elif Çavdar 63.00
64 Gülay Ersöz Sarıdan 63.00
65 Gülseren Karatok 63.00
66 Adlen Ekren 63.00
67 Melek Doğan 63.00
68 Yeter Şahin 62.75
69 Hülya Şafak Yetken 62.75
70 Şenel Kurtoğlu (Dalınç) 62.67
71 Nazlı Temizer 62.25
72 Murat Zeren 62.00
73 İlkay Şahin 61.00
74 Fatma Kıran 60.67
75 Hanife Evren 60.50
76 Hacer Karşılı 60.00
77 Sahure Güder 59.50
78 Melek Evleksiz 59.50
79 Safiye Çarık 59.33
80 Ayşe Çetiner 59.25
81 Özlem Şentan 59.00
82 Rabia Kaplan 59.00
83 Meral Yükseliş 58.00
84 Firdevs Keleş 57.67
85 Melek Kaldırım 57.50
86 Şeniz Arıkan 57.00
87 Hacer Güçkan 56.75
88 Aysel Uykur 56.67
89 Gülseren Dayanık 56.50
90 İlker Çarık 56.33
91 Belgin Söylemez 56.25
92 Şükran Can 56.25
93 Cumali Taş 56.25
94 Gülizar Balkanlı 56.00
95 Hülya Çebi 55.67
96 Esma Karaca 55.50
97 Hatice Çatal 55.50
98 Serap Soyalan 55.33
99 Kıymet Atakan 54.00
100 Rağbet Tosun 54.00
101 Zübeyde Özer 53.67
102 Zarif Ulutaş 53.33
103 Ayçim E. Yaşarcan 53.00
104 Hürü Gök 52.67
105 Havva Örsdemir 52.25
106 Zaliha Erk Gönel 51.50
107 Yeter Yılmaz (Veyseldağ) 50.50
108 Emine Sadıç 50.25
109 Sibel Derya 50.25
110 Adil Yıldız Mülakata Katılmadı

 


 

Yayın - 09/06/2015
I. DERECE EBE Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Besime Kazali 43.33


 

II. DERECE EBE Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Havana Taşköprü 54.00


 

III. DERECE EBE Münhal Sayısı: 6
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Yasemin Özoğlu 63.67
2 Sevgi Uzel 61.00
3 Reyyan Güneş 60.67
4 Ayfer Paksoy 60.00
5 Keziban Ok 56.00
6 Gönül Demiralp 52.00

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 02/06/2015
IV. DERECE RADYOGRAFER Münhal Sayısı: +5
Sıra No Adı - Soyadı
1 Adem Abiç
2 Cemaliye Alnur
3 Nur N. Nasiboğlu
4 Cemre Hacıveli
5 Aslı Orbay

 


 

Yayın - 26/05/2015
IV. DERECE RADYOGRAFER Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı
1 Mehmet Bölüm
2 Songül Bahar
3 Taylan ö. Orhan

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 12/05/2015 - 17:20
I. DERECE HEMŞİRE           (Münhal Sayısı: 6)

 

Sıra No Adı - Soyadı Puan
1 IRAZ BİLİMLİ 81,80
2 GÖNÜL MISIRLI 77,00
3 ŞENİZ SÖKÜCÜ 76,75
4 NURAY SEVİNÇ 76,40
5 HATİCE HUDECEK 74,80
6 GÜL YEŞİLGÜL 74,20
7 TEKİN DAĞAL 73,75
8 IZDIRAP DAĞDELEN 73,50
9 FATMA MIZRAKÇI 72,60
10 AYŞE DOĞAN 72,50
11 SANEM DOĞA 72,00
12 ASİYE GÖK 71,75
13 ARİFE TEK 71,50
14 FATMA UYANIR 71,20
15 AYŞE ÇÜRÜK 71,00
16 ARZI BAŞBUĞA 70,80
17 AYŞE KAYA 70,75
18 EŞE AKLAN 70,60
19 HÜRÜ YÜCENER 70,50
20 GÜLSÜM NERGİS 70,40
21 EMİNE GÜMÜŞSOY 70,25
22 DURŞEN SARIYAR 70,20
23 FİLİZ ANILDI 70,00
24 CEMİLE ŞENER 69,75
25 SONGÜL KAPLAN 69,50
26 FERİDE ÖZASİL 69,25
27 SERDANE BAYKAL 69,20
28 ADNAN AŞUT 69,00
29 SEHER MERHAMETSİZ 68,80
30 FİLİZ ABİK 68,75
31 NERİMAN GÖKÇE 68,60
32 HÜLYA AYDINERİ 68,50
33 YASEMİN BURAT 68,40
34 ŞÜKRİYE TOMBUL 68,25
35 NADİR TAHSİLDAROĞLU 68,20
36 BELMA ÖĞÜT 68,00
37 TEZCAN ALODALI 67,80
38 SAADET BALCI 67,75
39 TÜLAY ARISOY 67,60
40 SIDIKA TAT 67,50
41 GÜLFER AYDAR 67,40
42 SALİHA AKSOY 67,25
43 MERAL TAHSİLDAROĞULLARI 67,00
44 AYŞE DURAK 66,80
45 ŞÜKRAN  BARKUT 66,75
46 FATMA ÇEKİ 66,60
47 HATİCE EVRAN 66,40
48 MUSTAFA TEMİZER 66,00
49 FATMA SAĞLAM 65,80
50 HACER ERCİYES 65,75
51 ABDURRAHMAN PAYAS 65,50
52 KIYMET POLAT 65,40
53 FATMA BAHRİYELİ 65,25
54 TUGAY GÜMÜŞSOY 65,00
55 FATMA SAMBAR 64,80
56 ARİFE ARPA 64,75
57 ŞERİFE GÜDER BORAN 64,60
58 AYTEN İŞLEK 64,50
59 AYŞE MUTLU 64,40
60 RADİYE ÖZÇIRAK 64,25
61 AYŞE TEPE 64,20
62 HAVVA İŞLEK  64,00
63 YALÇIN SÖZERİ 64,00
64 AYSEL ÇAĞLAR 64,00
65 ŞİFA KARABELA 63,50
66 EMİNE ÖZLER 63,25
67 ŞERİFE AŞUT 63,25
68 TÜLAY ALTUN 63,25
69 SELDA HAZAR 63,25
70 BERNA MERCAN 63,20
71 FİLİZ AKIN KARACAOĞLU 63,00
72 ALİYE KESKİNEL 62,75
73 HAMİDE HASİZMİRLİ 62,60
74 FİLİZ UYKUR 62,50
75 MURAT BALKANLI 62,50
76 HAVVA UÇAR 62,20
77 MERYEM KÖKSAL 62,20
78 MERYEM BAZ 62,00
79 NURAN KUŞÇU 61,80
80 NURETTİN BALKANLI 61,80
81 ÖRGÜT CURA 61,75
82 FATMA ŞENER 61,50
83 HATİCE KÜÇÜKOĞLU 61,50
84 ERSEL BARSAKCIOĞLU 61,00
85 EMİNE ZORNALI 60,20
86 MİHRİCAN ÖRSKIRAN 59,80
87 MÜRÜDE SOYKÖK 59,20
88 ESEN POLAR 59,20
89 NAZMİYE ÇOBANOĞLU 59,00
90 BAHAR TAŞKIN 58,80
91 CEMEL EFENDİ 58,40
92 AYÇİN SULAR 58,00
93 ALİ DAYANIKLI 57,75
94 NERMİN ÇERÇİ 57,75
95 GÜLNUR SOYADLI 57,75
96 SANİYE SARI 57,50
97 HAVVA SEVİNDİK 57,20
98 HAVVA DURAN 57,00
99 ŞENAY KOŞAR 56,80
100 ERDOĞAN ERDEMLİER 56,60
101 MEHMET SANCAK 56,00
102 FATMA TÜRKKAL 55,00
103 ALEV YILMAZ 54,60
104 GÜRCÜ ÖZDİLEK 54,25
105 ŞİFA BAĞI 49,00

 


 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Atanmaya Hak Kazananlar
Yayın - 14/01/2015
IV. DERECE HEMŞİRE Münhal Sayısı: 27
Sıra No Adı Soyadı
1 Aynur Akin
2 Pinar Türkmen Çerçi
3 Sultan Akin
4 Belgin Ağin
5 Emine Ertekin
6 İbrahim Aylanç
7 Selma Hossain
8 Bahar Çelik
9 Nilüfer Akçin
10 Nigar Toklu
11 Fadime Baci
12 Ayşegül Güner
13 Ümit Gümülü
14 Cahide Alper
15 Hayat Kalkan
16 Fatma Gezer Macarie
17 Halil Tepe
18 Sümeyye İneci
19 Şerife Nehirli
20 Sevay Direk
21 Meral Bayraktar
22 Recep Yamuk
23 Damla Karakiliç
24 Ebru Köktebir
25 Dağhan Aylanç
26 Gülden Sencer

 


 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi

 

Yayın - 17/12/2014 - 12:50
I. DERECE ECZACI KALFASI           (Münhal Sayısı: 4)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ayşe Davulcu 73,00
2 Şenol Birer 70,00
3 Fisun Uzandı 68,00
4 Kezban Ertürk Kocadal 63,00

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

 

Aşağıda isimleri belirtilen adaylar, sözlü yarışma sınavında (mülakat) başarılı olmuşlardır. Aşağıdaki belgelerin, 6/2009 sayılı Kamu Sağlık Çalışanları Yasasının öngördüğü şekilde tamamlanıp Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığına ulaştırılması halinde, atama işlemleri gerçekleştirilecektir.

 

ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

 

 

NOT:  Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
 
Yayın - 14/10/2014 - 15:40
IV. DERECE HEMŞİRE  (Münhal: 29)  

 

Sıra No Adı Soyadı
1 ESRA İLKHAN
2 NİLÜFER  SÜNMEZ
3 SULTAN KALKAN
4 ŞÜLE DOĞAN
5 MİHRİBAN SOYGÜR
6 AYŞE KAHRAMAN
7 ŞERİFE  ÖRS ÖZER
8 ÖZLEM AYDOĞDU
9 HASRET KÜBRA ZENGİN ÇAKIR
10 GÜLSEN ÇELİK
11 AZİZ AŞIK
12 SEMA NUR KARAKUŞ
13 YEŞEN YÜRÜN
14 SELİN ÇOLAK
15 SEVAL İLYAZ
16 İSMAİL  ÖĞÜT
17 NEJLA TEKİN
18 ARKIN ALİ FAKİROĞLU
19 ESİN BOĞAÇ
20 İMREN DARÇIN
21 SEZEN GÜNGÖR
22 ÇİĞDEM AKSOY
23 FATMA TOPRAK
24 PEMBE OFLAZ
25 NERMİN BASRİ
26 İNCİ TURGUT
27 NURŞEN OZAN
28 ÇİĞDEM  UYAR
29 KADER BARIŞ


 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan ve aşağıda isimleri yazan kişilerin, aday/muvazzaf tekaüdiyeli olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

HİZMET DIŞINDAN ATANACAK OLANLAR İÇİN:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

  5. HEMŞİRELİK VE EBELİK ENCÜMENİ KAYIT BELGESİ (Fotokopisi)

HİZMET İÇİNDEN ATANACAK OLANLAR İÇİN:

1. HEMŞİRELİK VE EBELİK ENCÜMENİ KAYIT BELGESİ (Fotokopisi)

 

NOT:  Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe     

           başladıktan sonra Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi tarafından da talep edilecektir.

 

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Atanmaya Hak Kazananlar

 

Yayın - 17/04/2014 - 19:30
III. DERECE YÜKSEK HEMŞİRE  (Münhal: 40)  
Sıra No Adı - Soyadı  Görev Yeri
1 Çağrı Şah Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi  
2 Tuğba Çelik Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
3 Mehmet Başer Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
4 Sinem Dilmaç Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
5 Mustafa Şener Gazimağusa Devlet Hastanesi
6 Cuma Toy Gazimağusa Devlet Hastanesi
7 Nuray Kumbur Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
8 Mevlide Yaman Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
9 Sultan Zeren Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
10 Habibe Yamuk Gazimağusa Devlet Hastanesi
11 Esin Ören Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
12 Cansev Yücel Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
13 Şule Tarhan Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
14 Tuğba Doğan Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
15 Hülya Yıldız Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
16 Sadiye Karanar Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
17 Meryem Dinleyici Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
18 Lütfiye Korkmazcan Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
19 Songül Korkmaz Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
20 Gonce Gezer Cengiz Topel Hastanesi
21 Mehtap Salman Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
22 Nahide Zencirkıran Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
23 Özlem Sevindik Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
24 Sevinç Şen Elçioğlu Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
25 Aysun Kırbaç Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
26 Sevilay Şimşek Gazimağusa Devlet Hastanesi
27 Aydan Gülköse Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
28 Ahmet Öğüt Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
29 Mehmet Reşat Karakahraman Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
30 Ayşe Gülfidan Bilgimer Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
31 Zahide Canöz Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
32 Şifa Gürdağ Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
33 Kadriye Altun Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
34 Aslı Aldağ Cengiz Topel Hastanesi
35 Züleyha Karatay Gazimağusa Devlet Hastanesi
36 Ayşe Karatay Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
37 Kevser Altun Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
38 Pembe Canpolat Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi
39 Gizem Abbasoğlu Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
40 Mehtap Üzüm Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi


 


 
 

                                   KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 17/03/2014 - 16:00
II. DERECE DİŞ BAKIM VE TEKNİSYENİ           (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Gülçin Sertel 61.20

 


 

Yayın - 27/02/2014 - 17:30
I. DERECE RADYOGRAFER           (Münhal Sayısı: 2)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Turhan Dervişoğlu 66.25
2 Servet Öngör 62.75


 

II. DERECE RADYOGRAFER           (Münhal Sayısı: 2)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Şehval Kaçar 60.75
2 Güzin Küçük 60.50
3 Erman Başaraner 56.50
4 Sergün Garipsazcı 55.50
5 Nazik Garipsazcı 53.75
6 Burak Anıldı 52.25
7 Nuray Güneş 52.00
8 Erhun Latif 50.50


 

III. DERECE RADYOGRAFER           (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Murat Çınaroğlu 50.50


 

II. DERECE ANESTEZİ TEKNİSYENİ/HEMŞİRESİ       (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Recep Hazar 53.50


 

II. DERECE TIP LABORATUVARI TEKNİSYENİ           (Münhal Sayısı: 3)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Tuncay Seymen 75.00
2 Hatice Kusetoğulları 73.00
3 Hatice Turan 67.00
4 İbrahim Solmazcan 66.25
5 Pembe İstillozlu Dönmez 63.75
6 Samiye Mercan 60.75
7 Mehtap Dolmacı 55.00
8 Nedret Onat 54.25
9 Zuhal Raif 50.25



 

II. DERECE NÜKLEER TIP TEKNİSYENİ      (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mehtap Çiner 54.00


 

III. DERECE TEKNİSYEN                (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mehmet Mutlu 71.33


 

II. DERECE HASTANE AMİRİ          (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ayşe Perçinkardeşler 61.00


 

III. DERECE ORTEZ-PROTEZ TEKNİSYENİ          (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ayşe Mıstıki Araz 74.67


 

III. DERECE ECZACI KALFASI          (Münhal Sayısı: 2)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Seda Koçak Barabar 54.33


 

II. DERECE MUHASEBE MEMURU   (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sedef Başat 59.33


 



 

Yayın - 14/01/2014 - 15:20
I. DERECE BAŞHEMŞİRE (Münhal Sayısı: 5)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Fatma Savaşkan 86.50
2 Güldane Çil 83.33
3 Sefanur Seymen 81.00
4 Teslime Akbaş 72.67
5 Güliz Akiner Başaraner 72.00
6 Fatoş Sökücü 71.00
7 Şerife Aksel 71.00
8 Aynur Baykal 70.67
9 Peyman Tuncay 70.67
10 Çiğdem Adataş Şeşen 70.50
11 Özlem Durmaz 70.50
12 Mediha Ülker 70.33
13 Görkem Çelebi 70.25
14 Nuriye Güney 70.00
15 Safiye Yağlı İlgililer 70.00
16 Sezal Gür 69.75
17 Zeynep Ünalan 69.67
18 Fatma Direk Doyguner 69.50
19 Müyesser Durusoy 69.00
20 Bahar Selçuklu 68.33
21 Meryem Biliz 68.00
22 Afife Ateşli 66.67
23 Fethiye Karakış (Alkan) 65.75
24 Firdevse Bladanlı 64.75
25 Gülin Uyaroğlu 64.67
26 Emine Akıllıoğlu Arslan 64.00
27 Aysel Balcı 63.00
28 Ülfet Kral 62.67
29 Hatun Ayar 62.33
30 Eda Hanife Menteş 61.50
31 Dolunay Fahriye Çapur 61.50
32 Naşide Sılay Mertdin 61.00
33 Nebahat Dal 61.00
34 Mine Oduncuoğlu 59.67
35 Hürü Akbaş 58.67
36 Hamide Kalendar 57.25
37 Suna Bent 57.00
38 Nejla Yıldız Akansoy 56.67

 



 

Yayın - 25/12/2013 - 10:15
II. DERECE KLİNİK PSİKOLOĞU  (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sinem Ceral Yiğit 65.40

 


 

I. DERECE NÜKLEER TIP TEKNİSYENİ  (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ayhatun Ateşin 68.00

 


 

Yayın - 23/12/2013 - 15:50
II. DERECE MESUL HEMŞİRE  (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hülya Fırat Kılıç 85.00
2 Dönay Erdoğan Taşseven 77.00
3 Çiğdem Örsdemir Tavukcu 70.00
4 Rasiha Güler 69.67
5 Bedriye Fidan (Yeniçeri) 68.67
6 Nazmiye Güney 68.33
7 Sumru Özkan 67.33
8 Fahriye Besli 67.00
9 Süheyla Bölükbaşı 67.00
10 Derya Güder 64.33
11 Mukaddes Akgür 63.67
12 Aynur Güzel 63.33
13 Hamdiye Avcıl Çoktan 62.67
14 Zühal Öztürk 62.00
15 Özlem Yorgancı 60.67
16 Gülizar Katakan 59.67
17 Elif Durmuş Sönmez 59.00
18 İzlem Baş 58.00
19 Dilek Yıldız 57.67
20 Gülden Demirel 57.00
21 Egemen Mertler 54.67
22 Pınar Özoğul 54.00
23 Nihat Şencan 53.33
24 Nuran Ercan 52.33

 


 

Yayın - 27/05/2013 - 14:20
II. DERECE TIBBİ KİMYAGER-BİYOLOG-BİYOKİMYAGER-MİKROBİYOLOG  (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hüseyin Yıldırımer 72.67
2 Seniha Yasakcı 66.33
3 Hasan Başaraner 65.67
4 Teyfik Haslıel 63.33

 


 

Yayın - 16/05/2013 - 14:55
I. DERECE HASTANE AMİRİ  (Münhal Sayısı: 3)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mustafa Yaver 71.00
2 Fatma Özerman 70.20
3 Fatma Veyseldağ 63.60


 

II. DERECE HASTANE AMİRİ  (Münhal Sayısı: 1)
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Nigar Koç 67.60
2 Ayşe Perçinkardeşler 65.60
Print
Yayınlanma tarihi: Şub 2, 2023,
Yorumlar: 0,

«Haziran 2024»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
27

İLKOKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 14 adet İlkokul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
28

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILIYOR

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapılıyor.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
29

OKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi'ne bağlı 11 adet Okul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

Okul Müdürü (Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi)

Devamını oku
3031

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
12
34

CUMHURİYET MECLİSİ GENEL SEKRETERLİĞİ ÖRGÜTÜ SÖZLÜ SINAVI (MÜLAKAT) YAPILDI

Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü'nde bulunan IV. Derece Yasama ve Parlamenter Hizmetler Memuru ile IV. Derece Stenograf kadroları için Sözlü Yarışma Sınavı (Mülakat)  4 Haziran 2024 Salı günü  Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapıldı.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

Devamını oku
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567