GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ SÖZLÜ SINAVLARI (MÜLAKAT) YAPILDI

 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 16/05/2024
II. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:+17 (Kadro Fazlası)

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 ALİ BAYRAKTAR 78 X 0,6 + 50,40 X 0,4 = 66,96
2 HASAN KOLOŞLU 68 X 0,6 + 63,60 X 0,4 = 66,24
3 FEZİLE ŞENER HATAY 68 X 0,6 + 61,60 X 0,4 = 65,44
4 BİLGEN TOSUN ÖZGÜVENEL 68 X 0,6 + 61,00 X 0,4 = 65,20
5 NASIF YARADILMIŞ 68 X 0,6 + 60,00 X 0,4 = 64,80
6 SACİT ÇELİK 78 X 0,6 + 44,80 X 0,4 = 64,72
7 SERTAÇ BAŞARIR 70 X 0,6 + 56,00 X 0,4 = 64,40
8 YILMAZ AKTEN 82 X 0,6 + 36,60 X 0,4 = 63,84
9 MUHSİN TARHAN 68 X 0,6 + 54,40 X 0,4 = 62,56
10 GÜLÜM GÜL 66 X 0,6 + 56,60 X 0,4 = 62,24
11 FIRAT KARABAŞAK 66 X 0,6 + 55,60 X 0,4 = 61,84
12 YUSUF ÇOCUK 68 X 0,6 + 52,40 X 0,4 = 61,76
13 VELİ OĞUL 64 X 0,6 + 55,80 X 0,4 = 60,72
14 FERİT ÇOBAN 64 X 0,6 + 53,40 X 0,4 = 59,76
15 ALTAY DENİZGİL 62 X 0,6 + 56,40 X 0,4 = 59,76
16 HALİL SALKÖK 58 X 0,6 + 62,00 X 0,4 = 59,60
17 ALİ YÖNEY 58 X 0,6 + 55,60 X 0,4 = 57,07

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 22/03/2024
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:11+6 (Atanma Hakkından Feragat Eden 1 Adayın Yerine)
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 AHMET KEMALETTİN 82,00 81,80
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

 

Yayın - 18/03/2024
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:11+6
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 MURAT BARDAKÇIOĞLU 92,00 80,20
2 ARZEM DİLEK POYRAZ 92,00 67,40
3 SONAY ALTINAY 88,00 77,60
4 REMZİ MEHMET DALGIÇ 88,00 86,00
5 İRFAN AYTÜLÜN 86,00 81,60
6 HAMİYET HAYTA 86,00 76,80
7 FUNDA KOCABAŞ 86,00 71,80
8 FİRUZE AKSAYGIN 86,00 81,40
9 MUSTAFA CEYLAN 84,00 80,80
10 EMRE AKTÜL 84,00 75,40
11 SEÇİL ÖZOVA 84,00 81,80
12 DUYGU KUYUCU UZKAFALI 84,00 67,80
13 EKREM MADENCİ 84,00 73,60
14 ALPER TUNGA GÜNGÖR 84,00 76,00
15 SELİN DENİZER 82,00 84,20
16 FİLİZ KÖSE 82,00 83,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 50 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 1/03/2024
II. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:25 (ASIL KADRO)

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Alena Erosal 88 X 0,6 + 74,40 X 0,4 = 82,56
2 Şerife Özçığ 86 X 0,6 + 63,40 X 0,4 = 76,96
3 Ozan Yoran 86 X 0,6 + 60,80 X 0,4 = 75,92
4 Doğan Özyiğit Çörekçioğlu 86 X 0,6 + 55,80 X 0,4 = 73,92
5 Nihal Umut 80 X 0,6 + 60,20 X 0,4 = 72,08
6 Fatme Kan 70 X 0,6 + 74,20 X 0,4 = 71,68
7 Emre Bittacı 88 X 0,6 + 46,40 X 0,4 = 71,36
8 Ahter Çulluoğlu 74 X 0,6 + 67,40 X 0,4 = 71,36
9 İnci Çelik 80 X 0,6 + 58,00 X 0,4 = 71,20
10 Doğu Nazif 76 X 0,6 + 63,00 X 0,4 = 70,80
11 Mehmet Uçar 84 X 0,6 + 51,00 X 0,4 = 70,80
12 Hüseyin Arslan 88 X 0,6 + 42,80 X 0,4 = 69,92
13 Bengül Tosun 78 X 0,6 + 53,60 X 0,4 = 68,24
14 Ali Şahin 78 X 0,6 + 49,60 X 0,4 = 66,64
15 İsfendiyar Açıksöz 82 X 0,6 + 42,00 X 0,4 = 66,00
16 İlker Çalıkuşu 84 X 0,6 + 38,20 X 0,4 = 65,68
17 Nazım Şahan 72 X 0,6 + 55,40 X 0,4 = 65,36
18 Hüseyin Menteş 80 X 0,6 + 43,20 X 0,4 = 65,28
19 Kemal Kasnakoğlu 76 X 0,6 + 47,80 X 0,4 = 64,72
20 Sevim Yerelgün 72 X 0,6 + 52,80 X 0,4 = 64,32
21 Kudret Miralay 74 X 0,6 + 49,40 X 0,4 = 64,16
22 İrem Can Aktunç 76 X 0,6 + 46,00 X 0,4 = 64,00
23 Öner Özyürek 78 X 0,6 + 42,80 X 0,4 = 63,92
24 Erman Efe 72 X 0,6 + 49,40 X 0,4 = 62,96
25 Mehmet Oytam 78 X 0,6 + 38,00 X 0,4 = 62,00
26 Ömür Akyüz 76 X 0,6 + 40,00 X 0,4 = 61,60
27 Meryem Canatan Mülayim 70 X 0,6 + 47,40 X 0,4 = 60,96
28 Yılmaz Akten 82 X 0,6 + 28,60 X 0,4 = 60,64
29 Ali Bayraktar 78 X 0,6 + 34,40 X 0,4 = 60,56
30 Bahar Kaplan Yurteri 72 X 0,6 + 43,00 X 0,4 = 60,40
31 Sacit Çelik 78 X 0,6 + 32,80 X 0,4 = 59,92
32 Hasan Koloşlu 68 X 0,6 + 47,60 X 0,4 = 59,84
33 Seda Özatay 68 X 0,6 + 47,40 X 0,4 = 59,76
34 Fezile Şener Hatay 68 X 0,6 + 45,60 X 0,4 = 59,04
35 Bilgen Tosun Özgüvenel 68 X 0,6 + 45,00 X 0,4 = 58,80
36 Yusuf Çocuk 68 X 0,6 + 44,40 X 0,4 = 58,56
37 Nasıf Yaradılmış 68 X 0,6 + 44,00 X 0,4 = 58,40
38 Sertaç Başarır 70 X 0,6 + 40,00 X 0,4 = 58,00
39 Muhsin Tarhan 68 X 0,6 + 38,40 X 0,4 = 56,16

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)
Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :
Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT:  Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 30/09/2022
IV. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı:+1
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 BİRGÜL GÜNEŞ 62,00 42,50
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

Yayın - 19/09/2022
IV. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı:+20
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 HÜSEYİN SERKAN KIRALLAR 66,00 63,50
2 CEYLAN KOLOŞLU 66,00 57,50
3 KAAN BAYKENT 66,00 58,50
4 SERTAÇ UYANIK 66,00 64,25
5 GÜNER BEŞKARDEŞLER 66,00 55,00
6 ALİ ERTAN ROZA 64,00 62,00
7 RABİYA KAFA 64,00 55,00
8 ÖZLEM DOĞMAZ 64,00 54,75
9 İBRAHİM BEY 64,00 59,25
10 RAMADAN MURATOĞULLARI 64,00 47,50
11 BENGİZ MİRALAY 64,00 60,50
12 HATİCE KARA 64,00 52,50
13 ÇAĞLA MİMOZA KASAP 64,00 55,75
14 RAHME GÖKDEL 64,00 64,50
15 AYŞE İZLEM SEDATGİL 64,00 60,25
16 YASEMİN ASENA BİLDİRCİN 64,00 51,25
17 GÜRKAN AZMİDOLU 62,00 66,25
18 MURAT BARDAKÇIOĞLU 62,00 67,75
19 GÜLGÜN PAKARI 62,00 59,75
20 ORÇUN ÇAKIR 62,00 63,25
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek için sözlü
yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 22/03/2022
II. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:1+13

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Nurullah Umut 96 X 0,6 + 72,00 X 0,4 = 86,40
2 Memduh Özkavra 86 X 0,6 + 67,00 X 0,4 = 78,40
3 Kenan Özinançlı 90 X 0,6 + 59,25 X 0,4 = 77,70
4 Kemal Özen 84 X 0,6 + 67,50 X 0,4 = 77,40
5 Yusuf Ersoy 86 X 0,6 + 61,50 X 0,4 = 76,20
6 Serkan Abdurrahmanoğlu 84 X 0,6 + 59,75 X 0,4 = 74,30
7 Oktay Erdem 84 X 0,6 + 57,25 X 0,4 = 73,30
8 Derya Sadıkoğlu 82 X 0,6 + 49,50 X 0,4 = 69,00
9 Musa Arensavaş 82 X 0,6 + 48,00 X 0,4 = 68,40
10 Hikmet Muhtaroğlu 78 X 0,6 + 53,00 X 0,4 = 68,00
11 Kemal Kaplan 80 X 0,6 + 48,75 X 0,4 = 67,50
12 Biriçim Oktay 80 X 0,6 + 46,75 X 0,4 = 66,70
13 Ayşen Dağman 64 X 0,6 + 48,75 X 0,4 = 57,90
14 Ali Tünelci 60 X 0,6 + 47,75 X 0,4 = 55,10

 

Yayın - 22/11/2021
I. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı:+14

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Sıdıka Ozanlar 78 X 0,6 + 55,60 X 0,4 = 69,04
2 Murat Yılmaz 74 X 0,6 + 61,20 X 0,4 = 68,88
3 Metin İleri 68 X 0,6 + 61,00 X 0,4 = 65,20
4 Mazhar Emirhoca 70 X 0,6 + 55,00 X 0,4 = 64,00
5 İbrahim Bahalı 66 X 0,6 + 55,00 X 0,4 = 61,60
6 Erhan Konuksal 58 X 0,6 + 59,25 X 0,4 = 58,50
7 Tahir Boğaçhan 60 X 0,6   55,00 X 0,4   58,00
8 Tanfer Aktunç 60 X 0,6   53,75 X 0,4   57,50
9 Cengiz Kıbcak 58 X 0,6   55,00 X 0,4   56,80
10 Derya Karaman Sucuoğlu 56 X 0,6   55,00 X 0,4   55,60
11 Arif M. Kaplan 50 X 0,6   60,75 X 0,4   54,30
12 Yüksel İnancı 52 X 0,6   55,25 X 0,4   53,30
13 Yusuf Akgüç 52 X 0,6   54,75 X 0,4   53,10
14 Murat Davulcu 50 X 0,6   55,00 X 0,4   52,00

 

Yayın - 16/11/2021
II. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı:6

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Gökhan Şahin 84 X 0,6 + 65,00 X 0,4 = 76,40
2 Hasan Özgüler 84 X 0,6 + 58,25 X 0,4 = 73,70
3 Özer Akbulut 74 X 0,6 + 62,25 X 0,4 = 69,30
4 Abdullah Özdoğan 74 X 0,6 + 59,50 X 0,4 = 68,20
5 Rengül Pars 72 X 0,6 + 56,75 X 0,4 = 65,90
6 Emre Akkagün 72 X 0,6 + 56,25 X 0,4 = 65,70

 

III. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı:3

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Mahmut Tatlıcalı 84 X 0,6 + 60,75 X 0,4 = 74,70
2 Emver E. Özatınç 70 X 0,6 + 63,50 X 0,4 = 67,40

 

Yayın - 12/11/2021
I. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:+27

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Hürü Koca 90 X 0,6 + 62,30 X 0,4 = 78,92
2 Serdar Kiracıoğlu 80 X 0,6 + 76,75 X 0,4 = 78,70
3 Barış Doğanbay 80 X 0,6 + 72,50 X 0,4 = 77,00
4 İrfan Ergüden 80 X 0,6 + 71,75 X 0,4 = 76,70
5 Gülcan Gökhan 82 X 0,6 + 67,80 X 0,4 = 76,32
6 Orhan Avcı 80 X 0,6 + 68,50 X 0,4 = 75,40
7 Ahmet Ersöz 80 X 0,6 + 68,00 X 0,4 = 75,20
8 Burcu Yılmazyerli Taşlı 86 X 0,6 + 56,40 X 0,4 = 74,16
9 Önsel Kırış 78 X 0,6 + 68,25 X 0,4 = 74,10
10 Halil Çeliktaş 84 X 0,6 + 57,80 X 0,4 = 73,52
11 Mebrure Korukoğlu 78 X 0,6 + 64,75 X 0,4 = 72,70
12 Saliha Çete 70 X 0,6 + 73,75 X 0,4 = 71,50
13 Hatice Ünverdi 78 X 0,6 + 60,50 X 0,4 = 71,00
14 Ayşe Yılsev 80 X 0,6 + 56,25 X 0,4 = 70,50
15 Emine Karpazlı 86 X 0,6   45,40 X 0,4   69,76
16 Hakan Güder 82 X 0,6 + 51,00 X 0,4 = 69,60
17 Fehim Yeltekin 72 X 0,6 + 65,25 X 0,4 = 69,30
18 Yaşar Tayfunoğlu 78 X 0,6   55,50 X 0,4   69,00
19 Afet Çiğdem Kurnaz 84 X 0,6   46,40 X 0,4   68,96
20 Bülent Soyseven 66 X 0,6   72,25 X 0,4   68,50
21 Neslihan Aydoğdu 68 X 0,6   65,75 X 0,4   67,10
22 Nesrin Öner 76 X 0,6   51,50 X 0,4   66,20
23 Sinan Öztekin 68 X 0,6   62,25 X 0,4   65,70
24 Mehmet Özada 68 X 0,6   61,25 X 0,4   65,30
25 Cemal Özcemoğlu 64 X 0,6   58,50 X 0,4   61,80
26 Hasan Taşseven 58 X 0,6   51,50 X 0,4   55,40
27 Bülent Oran 54 X 0,6   55,75 X 0,4   54,70

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

NotBu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

KAMU GÖREVLİLERİ ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 ADET ORİJİNAL)
Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
Polis Genel Müdürlüğünden temin edilecek.

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 ADET ORİJİNAL)
İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak. (10 haneli yeni doğum belgesi)

4. DİPLOMANIN ASLI
Kamu Hizmeti Komisyonu arşiv bölümünde görülecek ve geri iade edilecektir.

Not: Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir. Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonuna ulaştırılması gerekmektedir.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ 
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 10/11/2021
IV. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 10+12
Sıra No Adı - Soyadı Yazılı Sınav Puanı Sözlü Sınav Puanı
1 Ertuğ Özarısoy 84,00 69,40
2 Neset Yeşilada 82,00 56,00
3 Fatoş Kayımzade 78,00 68,00
4 Ahmet Serman 76,00 60,20
5 Güzide Karayusufoğlu 74,00 45,00
6 Özkan Koçyiğit 74,00 61,40
7 Hatice Güneş 74,00 59,80
8 Burcu Ünler 74,00 74,20
9 Hakan Genç 72,00 58,20
10 Osman Yetkin 72,00 59,40
11 Nevin Dirgen 72,00 58,00
12 Mehmet İnandım 72,00 56,00
13 Hasan Nihat 70,00 51,20
14 Hüseyin Gazi 70,00 57,60
15 Ersun Atakerler 70,00 58,20
16 Sonay Altınay Doğan 68,00 62,60
17 Cem Başeğmez 68,00 61,00
18 Ufuk Avunç 68,00 60,40
19 Halil Akten 68,00 59,00
20 Halil Dümenci 68,00 51,20
21 Burak Deniz 68,00 51,00
22 Hasan Görsay 68,00 49,20
NOT: Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca başarılı sayılabilmek içinsözlü yarışma sınavında (mülakat) 40 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

 

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ
KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

Kamu Hizmeti Komisyonu, yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğünün 5.(2) maddesi uyarınca yapılan yazılı ve  sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar adayın, anılan mevkie terfi ettirilmelerine karar verdi.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 05/11/2021
I. DERECE MUHAFIZ   Münhal Sayısı:3 + 1

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1

Zeki Özkut

90 X 0,6

+

58,00 X 0,4

=

77,20

2 Mehmet Tankurt 86 X 0,6 + 60,40 X 0,4 = 75,76
3 Hüseyin Müezzin 80 X 0,6 + 68,40 X 0,4 = 75,36
4 Murat Tuna Muştu 82 X 0,6 + 64,80 X 0,4 = 75,12
5 Sıdıka Ozanlar 78 X 0,6 + 55,60 X 0,4 = 69,04
6 Murat Yılmaz 74 X 0,6 + 61,20 X 0,4 = 68,88

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 04/11/2021
I. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı:10

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 Toplam Puanı

1 Hasan Artam 92 X 0,6 + 86,00 X 0,4 = 89,60
2 Gülden Özkara 94 X 0,6 + 80,80 X 0,4 = 88,72
3 Gökhan Aksoy 90 X 0,6 + 80,60 X 0,4 = 86,24
4 İpek Uluğ 88 X 0,6 + 83,20 X 0,4 = 86,08
5 İmge Dönmezer 86 X 0,6 + 81,40 X 0,4 = 84,16
6 Cemgül Bahçeci 86 X 0,6 + 78,20 X 0,4 = 82,88
7 Güzide Fegan 86 X 0,6 + 77,00 X 0,4 = 82,40
8 Doğa Maraşuna 90 X 0,6 + 70,60 X 0,4 = 82,24
9 Selen Refikoğlu 82 X 0,6 + 76,80 X 0,4 = 79,92
10 Emel Dorum 86 X 0,6 + 70,60 X 0,4 = 79,84
11 Hürü Koca 90 X 0,6 + 62,30 X 0,4 = 78,92
12 Gülcan Gökhan 82 X 0,6 + 67,80 X 0,4 = 76,32
13 Burcu Yılmazyerli Taşlı 86 X 0,6 + 56,40 X 0,4 = 74,16
14 Halil Çeliktaş 84 X 0,6 + 57,80 X 0,4 = 73,52
15 Emine Karpazlı 86 X 0,6 + 45,40 X 0,4 = 69,76
16 Hakan Güder 82 X 0,6 + 51,00 X 0,4 = 69,60
17 Afet Çiğdem Kurnaz 84 X 0,6 + 46,40 X 0,4 = 68,96
Not: Hürü Koca’nın katılım belgeleri için yapmış olduğu itiraz değerlendirmesi tamamlanmış olup 2 belgesinin puanları dikkate alınarak 77,92 olan toplam puanı 78,92 olarak yeniden düzenlenmiştir.

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

  

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe başladıktan sonra Gümrük ve Rüsumat Dairesi  tarafından da talep edilecektir.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ 
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 23/07/2020
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: +2 
Sıra No Adı - Soyadı
1 Hürmüs Öngör
2 Tuğberk Ergürer

Yayın - 25/02/2020
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 23+4 
Sıra No Adı - Soyadı
1 HASAN ERDELHUN
2 HÜSEYİN ARSLAN
3 DOĞAN ÖZYİĞİT ÇÖREKCİOĞLU
4 EMRE BİTTACI
5 YILMAZ AKTEN
6 İBRAHİM EMİNSEL
7 YUSUF ÇOCUK
8 MEHMET ÖZADA
9 YUSUF ERTÜRK
10 MEHMET UÇAR
11 CEMAL CANCURİ
12 YUSUF YILDIZEV
13 ŞERİFE BORUCU
14 HALEY ÇAĞLAR ÖZERMAN
15 GÖKHAN ÜNLÜCAN
16 HATİCE ALTUNTAS
17 ZÜLEYHA ERTÜRK
18 ÇİSE ERİLMEZ
19 ÖZGÜR ERKAN
20 CEMAL KARAMEZ
21 GAMZE ÇELENK
22 CEMİL OKUR
23 EBRU BODUROĞLU
24 IŞIL ÇAPKIN
25 MELİZ ŞEKER
26 BURAK RAŞİT KAYA
27 SEDA AKBAŞ

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

 

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 28/05/2019
III. DERECE MÜFETTİŞ YARDIMCISI Münhal Sayısı: +1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Fatma Ergin 64,70
2 Arzu Çelebi 62,50

Yayın - 14/05/2019
III. DERECE ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 6+3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mehmet Tosun 92,64
2 Berkehan Nereli 87,36
3 Mehmet Ertuna 76,96
4 Ahmet Tamer Devecioğlu 76,64
5 Tamay Bilginer 75,84
6 Sözen Çağlaş 75,12
7 Turgut Soyer 73,68
8 İbrahim Tayfun Gazi 73,36
9 Hasan Mertkan 73,36
10 Gaye Zaheer 73,28
11 Aynur Tek Akbatu 72,88
12 Mehmet Karahüseyin 71,92
13 Salih Korhan Aşgar 71,44
14 Hüseyin Derin 70,16

 

III. DERECE MÜFETTİŞ YARDIMCISI Münhal Sayısı: 3+3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Mehmet Tosun 91,44
2 Berkehan Nereli 81,36
3 Salih Korhan Aşgar 79,84
4 Hale Şahmaran 78,56
5 Hasan Mertkan 74,56
6 Turgut Soyer 73,68
7 Gaye Zaheer 72,08
8 Aynur Tek Akbatu 69,28
9 Ahmet Tamer Devecioğlu 67,44

Yayın - 16/04/2019
II. DERECE MÜFETTİŞ (MÜDÜR MUAVİNİ) Münhal Sayısı: 5
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cemal Gürsel Beyzabayram 83,36
2 Savaş Berk 65,92
3 Hasan Caner 63,30

 

II. DERECE MÜDÜR MUAVİNİ (İDARİ) Münhal Sayısı: 2
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cemal Gürsel Beyzabayram 80,96
2 Ahmet Bilge 78,40
3 Savaş Berk 65,92

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

  

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan kişilerin, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda aday olarak atanmalarına  karar vermiştir.

  

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

Not:

Bu atama kararı bildirimi, aşağıdaki kişilere sadece buradan açık duyuru

şeklinde yapılmış olup, ayrıca isme yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

 

ATAMA İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden temin edilebilmesi için isimler liste olarak Sağlık Kurulu Sekreterliğine Komisyonumuzca iletilmiştir.)

2. KARAKTER BELGESİ (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (İçişleri Bakanlığı’ndan)

4. DİPLOMANIN ASLI (Görülüp İade Edilecektir)

NOT:  Kamu Hizmeti Komisyonu’na verilecek yukarıdaki belgelerin birer sureti, işe başladıktan sonra Gümrük ve Rüsumat Dairesi tarafından da talep edilecektir.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ 
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 28/09/2018
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: +2 
Sıra No Adı - Soyadı
1 Sacit Çelik
2 Hüseyin Menteş

Yayın - 16/08/2018
III. DERECE VEZNEDAR Münhal Sayısı: 2 
Sıra No Adı - Soyadı
1 Arzu Sarpten
2 Ahmet Çetin
Not: Yazılı sınav başarı listesinde 1. sırada yer alan Pınar Nuriye Pınar isimli aday mülakata katılmayacağını bildirdiğinden, yerine 3. sırada yer alan Savaş Kemal Adalıer çağrılmıştır. Fakat adı geçen aday atanma hakkını bir başka mevkiden yana kullandığından sıra bir alttaki 4. aday Ahmet Çetin’e gelmiştir.

Yayın - 07/08/2018
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: + 2 
Sıra No Adı - Soyadı
1 Tülin Göknur
2 Muhsin Tarhan

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 26/04/2018
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 42 
Sıra No Adı - Soyadı
1 Erman Efe
2 Dilem Kaptan
3 Sevim Cemmedo
4 Nazım Şahan
5 Bahar Kaplan
6 Meryem Canatan Mülayim
7 Hasan Koloşlu
8 Öner Özyürek
9 Ali Bayraktar
10 Asiye Yıldız
11 Çiğdem Tel
12 Sertaç Başarır
13 Leyla Yıldız
14 Veli Oğul
15 Kemal Kasnakoğlu
16 İlker Çalıkuşu
17 Ferit Çoban
18 Ömür Akyüz
19 İsfendiyar Açıksöz
20 Fezile Şener Hatay
21 Ali Şahin
22 Derya Görken
23 Bilgen Tosun Özgüvenel
24 Kudret Miralay
25 İrem Can Aktunç
26 Naciye Bey
27 Nadiri Başar
28 Altay Denizgil
29 Hülya Çavuş
30 Murat Yürütmen
31 Ramazan Ozan Özen
32 Fırat Karabaşak
33 Sonay Akınsel
34 Türkan Demirer
35 Nasıf Yaratılmış
36 Sümbül Şemmedi Saraç
37 Ayşe Yiğit
38 Orhan Çağdaşer
39 Ali Yöney
40 Halil Salkök
41 Mehmet Oytam
42 Gülüm Gül

Yayın - 31/05/2016
IV. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: +3
Sıra No Adı - Soyadı
1 Tahsin Mullaoğlu
2 Hakime Kayan
3 Berçin Özcan

Yayın - 20/05/2016
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: +2
Sıra No Adı - Soyadı
1 Şerife Özçığ

Yayın - 19/04/2016
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: +2
Sıra No Adı - Soyadı
1 Turgut Fikrioğlu

Yayın - 22/01/2016
IV. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 15
Sıra No Adı - Soyadı
1 Can İlker Onur
2 Bahar Kaplan
3 Firuze Aksaygın
4 Hüseyin Arslan
5 Mehmet Uçar
6 Gamze Özikiz
7 Fatma Portakalcı
8 Burcu Özduman
9 Fırat Karabaşak
10 Sabriye Gür
11 Ali Şahin
12 Beyhan Osmanlılar
13 Osman Birinci
14 Mehmet Alibaba
15 Ediz Kanatlı
Not: Emine Ademgil Özmanevra isimli aday mülakata katılmayacağını bildirdiğinden, yerine başarı listesindeki sırada yer alan Ediz Kanatlı mülakata çağrılmıştır.

Yayın - 19/01/2016
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 10
Sıra No Adı - Soyadı
1 Derya Zorlu
2 Ahter Çulluoğlu
3 Memduh Özkavra
4 Mustafa Elçin
5 Serkan Abdurrahmanoğlu
6 Kemal Tezay
7 Doğu Nazif
8 Tanyel Yücel
9 Ozan Yoran
10 Bengül Tosun

 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

                                     

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

 

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 14/05/2015 - 18:55
II. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 15
1 Gökhan Aksoy 78.25
2 İpek Uluğ 75.50
3 İmge Dönmezer 74.75
4 Doğa Maraşuna 68.25
5 Hürü Koca 62.00
6 Mehmet Özada 62.00
7 Emel Dorum 61.25
8 Fehim Yeltekin 59.25
9 Sinan Öztekin 58.25
10 Hatice Duvarcı 57.25
11 Gülcan Gökhan 56.25
12 Hasan Taşseven 55.75
13 Afet Çiğdem Şemi 55.25
14 Nesrin Öner 50.00
15 Ayşe Yılsev 50.00
16 Hakan Güder 50.00
17 Emine Karpazlı 50.00

III. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 10
1 Mehmet Oytam 63.50
2 Gökhan Şahin 62.00
3 Ferit Çoban 56.75
4 Özer Akbulut 56.25
5 Rengül Pars 50.00
6 Abdullah Özdoğan 50.00
7 Emre Akkagün 50.00
8 Hasan Özgüler 50.00

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Atanmaya Hak Kazananlar
Yayın - 05/01/2015
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 7
Sıra No Adı - Soyadı
1 Alena Erosal
2 Fikri Fikrioğlu
3 Biriçim Bengihan
4 Gönül Özata Acu
5 Ayşen Dağman
6 Musa Arensavaş
7 Ali Tünelci

Yayın - 2/12/2014
III. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 12
Sıra No Adı - Soyadı
1 Kemal Kaplan
2 Hasip Tosun
3 Kenan Özinançlı
4 Nihal Umut
5 İnci Çelik
6 Resmiye Zenginler
7 Hikmet Muhtaroğlu
8 Yusuf Ersoy
9 Oktay Erdem
10 Nurullah Umut
11 Ulaş Arter
12 Fatme Kan

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU

ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

 

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 16/10/2014 - 16:00
III. DERECE MÜFETTİŞ YARDIMCISI Münhal Sayısı: 1+1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Celal Bayar Kırmızılar 61,20
2 Yusuf Alpargün 56,00

Yayın - 29/04/2014 - 18:50
III. DERECE ŞUBE AMİRİ Münhal Sayısı: 10
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cemal Gürsel Beyazbayram 90,00
2 Mehmet Tosun 83,20
3 Ahmet Bilge 82,00
4 Veysi Bozcan 75,60
5 Halil Özatay 72,80
6 Ergüven Atılım 68,40
7 Yunus Portakalcı 68,00
8 Cemal Okburan 66,80
9 Ali Nazif 66,80
10 Osman Asım 66,00
11 Faik Ulunay 65,60
12 Hasan Caner 65,60
13 Savaş Berk 65,20
14 Mehmet Silifkeli 62,40
Not: Adaylardan Sultan Omay sınav öncesinde, sınav hakkından feragat ettiğini Kamu Hizmeti Komisyonuna yazılı olarak bildirmiştir.

 

III. DERECE MÜFETTİŞ YARDIMCISI Münhal Sayısı: 5
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hasan Caner 74,00
2 Mehmet Silifkeli 68,40
3 Faik Ulunay 66,80
4 Savaş Berk 64,00
5 Cemal Gürsel Beyazbayram  
6 Ahmet Bilge  
7 Veysi Bozcan  
8 Halil Özatay  
Not: 1) Adaylardan Sultan Omay sınav öncesinde, sınav hakkından feragat ettiğini Kamu Hizmeti Komisyonuna yazılı olarak bildirmiştir.
2) Yukarıda mülakat notu belirtilmeyen 4 kişi III. Derece Şube Amiri mevkiine atandıkları için, III. Derece Müfettiş Yardımcısı mevkii ile ilgili yapılan mülakattaki notları dikkate alınmamıştır.

Yayın - 28/04/2014 - 10:50
II. DERECE MÜFETTİŞ (MÜDÜR MUAVİNİ) Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ahmet Tamkan 68,80

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

 

Kamil Kayral

Kamu Hizmeti Komisyonu

Başkanı.

GÜMRÜK VE RÜSUMAT DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 23/10/2013 - 18:05
I. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 1
1 Salih Korhan Aşgar 77
2 Berkehan Nereli 76,75
3 Mustafa Deveci 76,50
4 Erol Emin 76,25
5 Ahmet Pehlivan 76
6 Mehmet Tosun 75,75
7 Hale Şahmaran 74,50
8 Sözen Çağlaş 74,25
9 Hasan Cengiz Meder 72,50
10 Hasan Gürses 71,75
11 Mehmet Ertuna 67,50
12 Hüseyin Derin 67,50
13 Zeki Arkoy 66,25
14 Hasan Mertkan 65,25
15 Gürsel Kaçmaz 65,25
16 Seval Unan 64,50
17 Gaye Zaheer 63,50
18 Mehmet Karahüseyin 63
19 Mehmet Sanıvar 62,75
20 Cemaliye Erçelik 62
21 Fatma Ergin 62
22 Ulus Kaymak 62
23 Tamay Bilginer 61,50
24 Ahmet Tamer Devecioğlu 61,25
25 İbrahim Tayfun Gazi 61,25
26 Hasan Öksüz 61
27 Burhan Yatman 61
28 Arzu Çelebi 60,75
29 Şinasi Hundal 60,75
30 Lale Yılmaz 60,50
31 Şefik İlgen 60,25
32 Sevinç Güvenir 60,25
33 Cemal Gencalp 59,75
34 Eray Beyazbayram 59,75
35 Hasan Gazi 59,75
36 Mustafa Kemal Ergüven 59,25
37 Özdemir Yandaş 58,75
38 Hasan Somuncuoğlu 58,50
39 İbrahim Özada 58,50
40 Şevki Y. Tabak 58,50
41 Ahmet Yorulmaz 58,25
42 Özkan Özyapıcı 57,75
43 Mehmet Türkdoğan 57,25
44 Turgut Soyer 55
45 Sergen Görgüner 55
46 Hüseyin Eryılmazlar 54,75
47 Ziya Küçük 54,25
48 Hayran Hürbaş 54
49 Ayhan Özer 54
50 Aynur Tek 53,25
51 Hüseyin Araz 51,50

Yayın - 11/10/2013 - 16:10
I. DERECE VEZNEDAR Münhal Sayısı: 2
1 Hüseyin Taner 67,80
2 Mustafa Cemmedo 56,80

Yayın - 11/10/2013 - 16:10
II. DERECE GÜMRÜK VE RÜSUMAT MEMURU Münhal Sayısı: 22
1 Serdar Kiracıoğlu 78,20
2 Hasan Artam 72,20
3 Serhan Atakan 71,40
4 Gülden Özkara 69,40
5 Selen Refikoğlu 69,20
6 Cemgül Bahçeci 65,40
7 Saliha Çete 63,60
8 Önsel Kırış 63,40
9 Güzide Fegan 62,60
10 Barış Doğanbay 62,20
11 Orhan Avcı 61,80
12 Ahmet Ersöz 61,20
13 Cemal Kuyucu 60,60
14 Bülent Oran 60,60
15 Fatih Öztürk 60,40
16 Burcu Y. Taşlı 59,40
17 Cemal Özcemoğlu 57,40
18 İrfan Ergüden 56,80
19 Halil Çeliktaş 56,80
20 Bülent Soyseven 55,80
21 Neslihan Aydoğdu 54,40
22 Ertuğrul Toroslu 54,20
23 Ahmet Serdaroğlu 52,80
24 Mebrure K. Özdenak 51,80
25 Yaşar Tayfunoğlu 51,40

Yayın - 10/10/2013 - 15:30
II. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Altay Denizgil 70
2 Tülin Göknur 70
3 Ayşen Dağman 66,20
4 Erdinç Şumrut 66
5 Ali Yöney 65,60
6 Orhan Çağdaşer 65,40
7 Hasan Öncün 64,40
8 Mustafa Cibo 64
9 Osman Hacıemin 63,60
10 Adil Elyeli 63,40
11 Hüseyin Müezzin 63,20
12 Elmas Kavunoğlu 63
13 Türker Varış 62,20
14 Derya Karaman Sucuoğlu 62
15 Murat Yılmaz 61,80
16 Tahir Boğaçhan 61,80
17 Zeki Özkut 61,40
18 Melek İlkay Zengi 61,20
19 Cengiz Kıbcak 61
20 Beyit Mısırlı 60,60
21 Arif M. Kaplan 60,60
22 Halil Salkök 60,40
23 Ahmet Alihan 59,60
24 Ali Erbilen 59,60
25 Erhan Konuksal 59,60
26 Adem Altınok 59,40
27 Ertan Beşerler 59,20
28 Osman Yorulmaz 59,20
29 Durmuş Öztürk 59,20
30 Özden Çoban 58,20
31 Mazhar Emirhoca 58,20
32 Sıdıka Ozanlar 58
33 Metin İleri 57,80
34 Murat Tuna Muştu 57,60
35 Yüksel İnancı 56,60
36 Murat Davulcu 56,60
37 Raşit Harmancıoğlu 56,20
38 Hasan Boyacı 56,20
39 Hüseyin Gökçayır 56
40 Cafer Kavaz 56
41 Akın Yıldırım Bekar 55,60
42 Tanfer Aktunç 54,80
43 Mehmet Tankurt 54,20
44 Yusuf Akgüç 53,80
45 İbrahim Bahalı 53,80

Yayın - 07/10/2013 - 12:50
I. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 4
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Cemal Erbil Özoktay 69.20
2 İbrahim Gilanlıoğlu 65.80
3 Oğuz Kırsaç 64.60
4 Hasan Cibo 64.40
5 Erbil Songur 64.20
6 Sonay Akınsel 63.80
7 Mehmet Öğüç 63.60
8 Türkay Aslantürk 62.40
9 Kudret Miralay 60.20
10 Seyfi Hansa 59.40
11 Güldere Meren 58.80
12 Feray Yelkanat 58.40
13 Tahsin Tuğcan 57.60
14 Cemal Soykök 57.40
15 Türkay İlkman 52.60

Yayın - 04/10/2013 - 13:30
III. DERECE MUHAFIZ Münhal Sayısı: 5
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Ali Bayraktar 59.80
2 İrem Aktunç 57.20
3 Mustafa Gençaylı 57.00
4 Özker Ejderoğlu 56.80
5 Muhsin Tarhan 54.00

Yayın - 02/10/2013 - 18:50
I. DERECE GÜMRÜK VE LİMAN BEKÇİSİ Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Muhammet Bönen 64.50
2 Talat Alicik 64.25
3 Mehmet Hoca 64.00
4 Mehmet Luman 62.50
5 Ata Kande 62.00
6 Ali Özkantürk 60.75
7 Ertan Kılıçoğulları 60.50
8 Yüksel Karabulut 60.50
9 Ahmet Erma 58.75
10 Erdoğan Şen 58.50
11 Sadık Ö. Topkayalı 58.50
12 Veli Özkan Sertel 58.25
13 Adem Sekizler 58.25
14 Behiç Katakan 57.50
15 Dürü Baydar 57.50
16 Abdullah Türkoğlu 57.25
17 Erbil Karabulut 57.00
18 Yusuf Bozak 56.75
19 Sabahattin Kobak 56.25
20 Engin Evrem 56.00
21 Hüseyin Öven 55.25
22 Alkan Altıok 55.25
23 Osman Kuvvetlioğlu 55.25
24 Ahmet Çiftçioğlu 54.25
25 Bayram Ersalan 54.25
26 Hüseyin Altın 54.00
27 Ali Kılıç 52.50
28 Hüseyin Emirhasan 51.25
Print
Yayınlanma tarihi: Mar 22, 2022,
Yorumlar: 0,

«Mayıs 2024»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2930123
“Kamu Hizmeti Komisyonu Hizmetleri Algı Analizi Raporu” açıklandı... Kuruma Güvenirlik %81.6

“Kamu Hizmeti Komisyonu Hizmetleri Algı Analizi Raporu” açıklandı... Kuruma Güvenirlik %81.6

Köseoğlu: “Amacımız KHK hizmetlerinin algılanma düzeyi ve memnuniyetini ölçerek, KHK’yı daha iyi bir noktaya taşımak”

Devamını oku
45
67891011

DIŞİŞLERİ DAİRESİ MÜNHAL KADROSUNUN YAZILI SINAVI KESİNLEŞTİ

Dışişleri Dairesi'nin I. Derece 1'inci Sekreter kadrosunun yazılı sınavı kesinleşti.

KESİN LİSTELER

Devamını oku
12
13

DIŞİŞLERİ DAİRESİ SÖZLÜ SINAVI (MÜLAKAT) YAPILIYOR.

Dışişleri Dairesi'nde bulunan I. Derece 1'inci Sekreter kadrosu için Sözlü Yarışma Sınavı (Mülakat)  17 Mayıs 2024 Cuma günü  Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapılıyor.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SAATLERİ:

Devamını oku
14

HUKUK DAİRESİ SÖZLÜ SINAVLARI (MÜLAKAT) YAPILIYOR.

Hukuk Dairesi'nde bulunan II. Derece Savcılık Memuru ile III. Derece Stenograf kadroları için Sözlü Yarışma Sınavları (Mülakat)  21 Mayıs 2024 Salı günü  Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapılıyor.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SAATLERİ:

Devamını oku
1516171819
20212223242526
27

İLKOKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 14 adet İlkokul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
28

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILIYOR

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapılıyor.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
29

OKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi'ne bağlı 11 adet Okul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

Okul Müdürü (Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi)

Devamını oku
303112
3456789