İLKÖĞRETİM DAİRESİ SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 31/05/2024
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ

 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 PINAR AKÇABA Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
2 RASİHA YEREL AROĞLU Alsancak İlkokulu
3 ERİM ATALAR Atatürk İlkokulu
4 SEBAHAT DOĞAN Çatalköy İlkokulu
5 GAMZE DAĞ Çatalköy İlkokulu
6 GÜLDEN ABDU KASAPOĞLU Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu Gazimağusa
7 ŞEFKET AYDIN Esentepe İlkokulu
8 MUSTAFA ÖKSÜZ Gazi-Canbulat İlkokulu
9 ŞEVKET ŞAFAKOĞULLARI Haspolat İlkokulu
10 ARZU KONUKSAL Karaoğlanoğlu İlkokulu
11 YELDA SERİN GEZERCAN Lapta İlkokulu
12 NERİMAN SERAL TAYFUNOĞLU Şht. Hasan Cafer İlkokulu
13 GÜLCE ŞEKER KUVVETLIOĞLU Şht. Hasan Cafer İlkokulu
14 SEVGİ ERHALAÇ Şht. Hüseyin Akil İlkokulu
15 CEREN KORKMAZ ABİŞ Şht. Mehmet Eray İlkokulu
16 CANAN NURAN SÖNMEZ Şht. Mehmet Eray İlkokulu
17 SENİHA BORANHAN MARANGOZ Şht. Osman Ahmet İlkokulu
18 KIYMET A. MALATYALI Şht. Tuncer İlkokulu
19 ALİ YİĞİT Yeniboğaziçi İlkokulu
 

 

 

Yayın : 27/05/2024
İLKOKUL MÜDÜRÜ

 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÖNÜL KENDİR Mustafa Çağatay İlkokulu
2 ŞÖHRET MİTSADALI Şht. Yalçın İlkokulu
3 AKIŞ YEŞİLADA VAİZ Gazi Canbulat İlkokulu
4 MELİH  YILDIZ Dipkarpaz İlkokulu
5 GÖNÜL ÖZALP Arabahmet İlkokulu
6 BAYKAN AKGÜR Türkmenköy İlkokulu
7 ÖZLEM DAĞLI GÖKBULUT Gaziköy Anaokulu
8 ÖZGE ÖZAKDENİZLİ Fikri Karayel İlkokulu
9 ERSUN ŞİŞİK Şht. Salih Terzi İlkokulu
10 NESLİHAN KIZIL Şht. Zeki Salih İlkokulu
11 EYLEM MENTEŞOĞULLARI Şht. Mehmet Eray İlkokulu
12 HARUN AKŞAHİN Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
13 AKİLE TUĞÇE AYKULU Esentepe İlkokulu
14 ALİYE ARNAVUT Alsancak Anaokulu
Yayın : 13/10/2022
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CEMAL KERPİÇCİ Çayönü - İncirli İlkokulu
2 ELİF BARDAK Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
3 EMİNE AKTUNÇ ÜLKER Şht. Menteş Zorba İlkokulu
4 AYŞE ERTÜRK ŞAN Dipkarpaz İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ESER ATAMTÜRK BURAN Dikmen İlkokulu
2 ŞERİFE GÜNEŞ Atatürk İlkokulu
3 HAVVA KANLI YORAN Karaoğlanoğlu İlkokulu
4 AYTAÇ KÜÇÜK Şht. Mehmet Eray İlkokulu
5 YELİZ KARACABAY Polatpaşa İlkokulu
6 SANE ÖZVEREL Şht. Hasan Cafer İlkokulu
7 EMİNE YALÇIN Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu Gazimağusa
8 ŞEYDA SAYINER DAYANIKLI Karakol İlkokulu
9 LADEN BORAN Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
10 GÖKHAN KOŞER Alsancak İlkokulu
11 GÜNSEL ÇAKIR GÜNEŞ Şht. Osman Ahmet İlkokulu

 

Yayın : 07/09/2022
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SERMİN İYİCAN Dipkarpaz İlkokulu

 

 

 

 

 

Yayın : 07/09/2022
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ

 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HARUN AKŞAHİN Polatpaşa İlkokulu 
2 ZEHRA GÜNGÖREN TUĞAÇ Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu
3 SENEM KÖKLÜ Şht. Tuncer İlkokulu
4 DİLEK ÇELİK SOLYALI Şht. Tuncer İlkokulu
5 HÜSEYİN AKTUNÇ Karaoğlanoğlu İlkokulu
6 MEHTAP İNCELER Dikmen İlkokulu
7 MELTEM TAVUKÇUOĞLU Şht. Mehmet Eray İlkokulu
8 RUHSAR PEHLİVAN BOLKAN Atatürk İlkokulu
9 OSMAN OĞUZ Yenierenköy İlkokulu
10 NAZMİYE HAZAR Cihangir - Düzova İlkokulu
11 KADRİYE AKANDERE Şht. Mehmet Eray İlkokulu
12 BAYRAM KARACABAY Şht. Zeki Salih İlkokulu 
13 ÖZNUR UMUT Karaoğlanoğlu İlkokulu
14 DİLBER SULTANOĞLU Şht. Hasan Cafer İlkokulu
15 HEDİYE SUCUOĞLU ÖZTOPRAK Haspolat İlkokulu
16 BAHAR KUMSAL Şht. Osman Ahmet İlkokulu
17 GÜLEN DÖŞEMECİ Şht. Hasan Cafer İlkokulu
Yayın : 26/08/2022
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MEVHİBE GÜÇERİ HARPER Atatürk İlkokulu
2 NEŞE SEROL Alsancak Anaokulu
3 ŞÖHRET MİTSADALI Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
4 SONGÜL KIRGIZ Balıkesir-Meriç Merkez İlkokulu
5 BERNA BAYRAKTAR CELLATOĞLU Dipkarpaz İlkokulu
6 ÖZLE IŞIMAN Esentepe İlkokulu
7 AYCAN KARAHASAN Türkmenköy İlkokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 29/06/2022
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HALİL MAHMUTOĞLU Alasya İlkokulu
2 HATİCE KULUMA Balıkesir - Meriç İlkokulu
3 HÜSEYİN TEHDİT Atatürk İlkokulu
4 MELİHA ASLAM ORKUN Mehmetçik İlkokulu
5 SEMAY ÇAVUŞ Tatlısu İlkokulu
6 RİFAT BENGİHAN Dipkarpaz İlkokulu
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ

 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SERMİN İYİCAN Polatpaşa İlkokulu 
2 EMİNE AKTUNÇ ÜLKER Şht. Mehmet Eray İlkokulu
3 DENİZ ÖZÇAYLI Dipkarpaz İlkokulu
4 UMUT ORAKÇIOĞLU ÖZALAN Şht. Tuncer İlkokulu
 
İLKOKUL MÜDÜRÜ

 

Sıra No Adı - Soyadı ToplamPuanı
1 RİFAT BENGİHAN 83,33
2 AYCAN KARAHASAN 62,33

İLKÖĞRETİM DAİRESİ

Yayın : 23/11/2021
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Mustafa Eriç Çamlıbel Aysun İlkokulu
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Elif Bardak Şht. Zeki Salih İlkokulu 
2 Semay Çavuş Yenierenköy İlkokulu
3 Akış Yeşilada Vaiz 23 Nisan İlkokulu
4 Gönül Kendir Mustafa Çağatay İlkokulu
5 Özge Özakdenizli Şht. Hasan Cafer İlkokulu
6 Berna Bayraktar Cellatoğlu Karaoğlanoğlu İlkokulu
7 İbrahim Mustafa Taşkan Alsancak İlkokulu
8 Cemal Kerpiçci Dipkarpaz İlkokulu

 KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
 Kamu Hizmeti Komisyonu
 Başkanı

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 01/11/2021
I. DERECE EĞİTİM - ÖĞRETİM UZMANI Münhal Sayısı: 3

Sıra No

Adı - Soyadı

Yazılı Puanı

 

Sözlü Puanı

 

 ToplamPuanı

1

Havva Değgin Orhunöz

82 X 0,6

+

81,20 X 0,4

=

81,68

2

Gökçe Çakartaş

80 X 0,6

+

76,20 X 0,4

=

78,48

3

Özge Baysan

75 X 0,6

+

80,00 X 0,4

=

77,60

4

Abdullah Sultanoğlu

54 X 0,6

+

71,40 X 0,4

=

60,96

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
 ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Yayın : 15/10/2021
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Selva Kaçmaz Dikmen İlkokulu
2 Narin Yakar Arslanoğlu Şht. Mehmet Eray İlkokulu
3 Selen Koçero Azizoğlu Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
4 Özge Yorulmaz Elektirikci Sehatköy İlkokulu
5 Müge Taçman Gezer Şht. Doğan Ahmet İlkokulu
6 Halide Karabekir Aydınköy İlkokulu
7 Simen Egeli Esentepe İlkokulu
8 Misli Alioğlu Çamlıbel Aysun İlkokulu
9 Filiz Ustam Güzelyurt Barış İlkokulu
10 Özgül Davulcu Atatürk İlkokulu
11 Ayşe Çamlıca Tepebaşı İlkokulu

 

Yayın : 15/10/2021
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Hüseyin Tehdit Şht. Hasan Cafer İlkokulu
2 Hatice Kuluma Kurtuluş İlkokulu
3 Aliye Arnavut Alsancak İlkokulu
4 Mevhibe Güçeri Harper Şht. Zeka Salih İlkokulu
5 Halil Mahmutoğlu Polatpaşa İlkokulu
6 Mustafa Eriç Yenierenköy İlkokulu
7 Songül Kırgız Dipkarpaz İlkokulu

 


 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ


Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.
 

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı 

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 25/02/2020
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 MUSTAFA KIRCIOĞLU Aydınköy İlkokulu
 
 
Yayın - 23/01/2020
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 ARZU DOLMAZ Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
2 ORÇUN AYDA Alasya İlkokulu
3 İSFENDİYAR PILLİ Alsancak İlkokulu
4 ÖZLE IŞIMAN Karaoğlanoğlu İlkokulu
5 NARİN YAKAR ARSLANOĞLU Şht. Osman Ahmet İlkokulu
6 RİFAT BENGİHAN Şht. Hasan Cafer İlkokulu
7 ERSUN ŞİŞİK Alsancak İlkokulu
8 SEYİT SAYAL Yenierenköy İlkokulu
9 MELİHA ASLAM ORKUN Dipkarpaz İlkokulu
 
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 SAİT COŞANER Serhatöy İlkokulu
 
 
Yayın - 11/09/2019
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Özden Ünbay Alayköy İlkokulu
2 İbrahim Bayıkoğlu Atatürk İlkokulu
3 Halil Gaziler Aydınköy İlkokulu
4 Nedime Karasel Ayda Değirmenlik İlkokulu
 
 
Yayın - 11/09/2019
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Hüseyin Güngör Dipkarpaz İlkokulu
2 Ayşen Aligüllü Yenierenköy İlkokulu
3 Mustafa Kırcıoğlu Fikri Karayel İlkokulu
4 Ayşe Ertürk Şan Özgürlük İlkokulu
5 Havva D. Orhunöz Karşıyaka Merkez İlkokulu
6 Ayşen Çaluda Karadağlı Kurtuluş İlkokulu
7 Neşe Serol Atatürk İlkokulu
8 Özlem Hüroğlu Engür Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
 
 
Yayın - 25/04/2019
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Remzi Elbruz Atalay Erdal Abit İlkokulu
 
 
Yayın - 09/04/2019
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Halil Gaziler Şht. Mehmet Eray İlkokulu
2 Dalman Zaifoğlu Çatalköy İlkokulu
3 Emine Öztürk Alsancak İlkokulu
4 Neslihan Kızıl Kurtuluş İlkokulu
5 Sait Coşaner Özgürlük İlkokulu
 
 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ


Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın: 8 Şubat, 2018
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Remzi Elbruz Atalay Şht. Osman Ahmet İlkokulu
2 Mustafa Bahadır Alsancak İlkokulu
3 Mutlu Devecioğlu Vadili İlkokulu
4 Aycan Karahasan Şht. Zeki Salih İlkokulu
5 Ramazan Korkmaz Alasya İlkokulu
 
 
Yayın: 21 Kasım, 2017
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Zekiye Yoncacı Aydınköy İlkokulu
2 Kumru Kitremitçioğlu Çamlıbel Aysun İlkokulu
3 Zalihe Besmel Dipkarpaz İlkokulu
4 Nihat Oral Karşıyaka Merkez İlkokulu
5 Murat Akpınar Serhatköy İlkokulu
6 Mehmet Erden Tatlısu İlkokulu
7 Özgür Kolaç Yeşilyurt İlkokulu
Not: Yukarıdaki kişilerin İlkokul Müdürü kadrosuna atanma tarihleri
10 Kasım, 2017'dir 
 
 
Yayın:   8 Eylül, 2017
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Serkan Mutluoğlu Alsancak İlkokulu
2 Cemal Çamlıca Yedidalga İlkokulu
3 Kader Horoz Değirmenlik İlkokulu
4 Abdullah Cangil Lapta Anaokulu
5 Ayşem Tomgüsehan Tepebaşı İlkokulu
6 Sadık Azimli Fikri Karayel İlkokulu
7 İlkay Karcı Dereboylu Tatlısu İlkokulu
8 Cenk Vamık Dipkarpaz İlkokulu
9 İffet Sarper Çamlıbel Aysun İlkokulu
10 Yılbay Emel Yeşilyurt İlkokulu
 
 
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Övsün Akkor Özgürlük İlkokulu
2 Özgür Kolaç Gönyeli İlkokulu
3 Nihat Oral Alsancak İlkokulu
4 Mehmet Erden Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
5 Mustafa Bacavuz Haspolat İlkokulu
6 Mehmet Özbilgehan Atatürk İlkokulu
7 Murat Akpınar Karaoğlanoğlu İlkokulu
8 Mustafa Uğurtaş Alsancak İlkokulu
9 Gönül Karşılı Cihangir-Düzova İlkokulu
10 Celal Tamcoşar Alasya İlkokulu
11 Erdinç Akgür Vadili İlkokulu
12 Simen Egeli Şht. Mehmet Eray İlkokulu
13 Müge Taçman Şht. Osman Ahmet İlkokulu
14 Nadir Sebatlı Alasya İlkokulu
15 İncilay Atalay Dipkarpaz İlkokulu
 
 
 
Yayın - 26/06/2015 - 11:30
I. DERECE EĞİTİM - ÖĞRETİM UZMANI Münhal Sayısı: 3
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Fergün Ulual 88,40
2 Nihat Ekizoğlu 83,90
 
 

        KAMU HİZMETİ KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
SINAV SONUÇ BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu yükselme yeri  kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav (Değişiklik) Tüzüğü uyarınca yapılan sözlü sınav sonucunda, aşağıda isimleri belirtilen kişilerden 50 ve üzeri puan alanlar başarılı olmuşlardır.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı
 

İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 13/05/2015 - 18:00
II. DERECE SEKRETER (OKUL SEKRETERİ) Münhal Sayısı: 2
 
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Sinem Çoban 53.75
2 Onur Özada 52.00
 
III. DERECE SEKRETER (OKUL SEKRETERİ) Münhal Sayısı: 1
 
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Aliye Güçlüsoy 63.50
2 Ayşe Alkan 60.00
3 Deniz Direkçi 59.75
4 Arzu Beyoğlu 59.50
5 Güliz Özlevent 59.25
6 Safiye Öztürk 55.75
7 Gaye Azizoğlu 51.25
8 Peyda Çoban 51.00
9 Esen Güral 50.75
10 Pınar Gümüştaş 50.50
11 Pınar Aykılıç Sınava Girmedi
 
 
Yayın - 28/04/2015 - 16:00
I. DERECE SEKRETER (OKUL SEKRETERİ) Münhal Sayısı: 2
 
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Müzeyyen Leylek 64.80
2 Hatem Eşan 60.00
 
 
Yayın:   22 Ağustos, 2014
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Mehmet Malek Değirmenlik İlkokulu
2 Arsev Malek Balıkesir-Meriç İlkokulu
3 Jale Çelebi Şht. Salih Terzi İlkokulu
4 Ahmet Boracı Gaziköy Anaokulu
5 Neriman Vamık Yedikonuk İlkokulu
6 Yılşen Sarper Beyarmudu İlkokulu
7 Cansev Benar Ziyamet İlkokulu
8 Filiz Boyoğlu Kurtuluş İlkokulu
9 Benan Ağdelen Fikri Karayel İlkokulu
10 David O'Neill Öksüzcan Dipkarpaz İlkokulu
11 Eray Esenel Tepebaşı İlkokulu
12 Leyla Güneş Yedidalga İlkokulu
13 Gökmen Bolkan Tatlısu İlkokulu
14 Ayla Dalgalan Çamlıbel İlkokulu
15 Serkan Mutluoğlu GÖREVİ KABUL ETMEYİP ESKİ GÖREVİ OLAN İLKOKUL ÖĞRETMENLİĞİNE GERİ DÖNDÜ
 
Yayın:   11 Eylül, 2014
16 Sevin Küçüker Erdal Abit İlkokulu
 
 
Yayın:    3 Eylül, 2014
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Alpay Sezenler Alsancak İlkokulu
2 Kader Horoz Şht. Mehmet Eray İlkokulu
3 Ayşem Tombak Karaoğlanoğlu İlkokulu
4 Cenk Vamık Alasya İlkokulu
5 Zalihe Besmel Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu
6 İffet Sarper Erenköy İlkokulu
7 Mustafa Kerem Çerkez Çatalköy İlkokulu
8 Mehmet Ali Keleş Dipkarpaz İlkokulu
 
 
Yayın:   22 Ağustos, 2014
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Mehmet Malek Değirmenlik İlkokulu
2 Arsev Malek Balıkesir-Meriç İlkokulu
3 Jale Çelebi Şht. Salih Terzi İlkokulu
4 Ahmet Boracı Gaziköy Anaokulu
5 Neriman Vamık Yedikonuk İlkokulu
6 Yılşen Sarper Beyarmudu İlkokulu
7 Cansev Benar Ziyamet İlkokulu
8 Filiz Boyoğlu Kurtuluş İlkokulu
9 Benan Ağdelen Fikri Karayel İlkokulu
10 David O'Neill Öksüzcan Dipkarpaz İlkokulu
11 Eray Esenel Tepebaşı İlkokulu
12 Leyla Güneş Yedidalga İlkokulu
13 Gökmen Bolkan Tatlısu İlkokulu
14 Ayla Dalgalan Çamlıbel İlkokulu
15 Serkan Mutluoğlu Erdal Abit İlkokulu
 
 
Yayın:  15 Temmuz, 2014 - 14:40
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
İLKOKUL MÜDÜRÜ ATAMA BİLDİRİMİ
Sıra No Adı - Soyadı Görev Yeri
1 Coygun Rahmi Yağız Alayköy İlkokulu
2 Tolga Küçüker Mormenekşe İlkokulu
3 Kerime Çelebi Serhatköy İlkokulu
4 Erhan Ceylanlı Cihangir - Düzova İlkokulu
5 Elçin Nuri Balıkesir - Meriç İlkokulu
6 Tamer Kombaycı Lapta Anaokulu
7 Şenel Beliğer Mehmet Boransel İlkokulu
8 Ali Bolatcan Çayırova İlkokulu
9 Canev Aybenk İnönü İlkokulu
10 Sözer Özkaramehmet Eşref Bitlis İlkokulu
11 Canan Gürkan Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu
12 Cemal Gamar Beyarmudu İlkokulu
13 Selda Ünsaldı Ersoy Gaziköy Anaokulu
14 Uğur Çınar Tepebaşı İlkokulu
15 Yılmaz Erdelhan Şht. Salih Terzi İlkokulu
16 Levent Tezel Serdarlı İlkokulu
17 Feray Konti Yedidalga İlkokulu
18 Hasan Eren Ziyamet İlkokulu
19 Suat Nailer Tatlısu İlkokulu
20 Sinem Bolkan Dipkarpaz İlkokulu
 
 

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Kamil Kayral
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı

 
İLKÖĞRETİM DAİRESİ
Sınav Sonuç Bildirimi
Yayın - 01/07/2014 - 14:40
II. DERECE MÜDÜR MUAVİNİ Münhal Sayısı: 1
Sıra No Adı - Soyadı  Notu
1 Hakkı Başarı 92,80
2 Nihat Ekizoğlu 88,00
 
 
Print
Yayınlanma tarihi: Kas 1, 2021,
Yorumlar: 0,

«Haziran 2024»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
27

İLKOKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 14 adet İlkokul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
28

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILIYOR

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapılıyor.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
29

OKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi'ne bağlı 11 adet Okul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

Okul Müdürü (Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi)

Devamını oku
3031

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
12
34

CUMHURİYET MECLİSİ GENEL SEKRETERLİĞİ ÖRGÜTÜ SÖZLÜ SINAVI (MÜLAKAT) YAPILDI

Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü'nde bulunan IV. Derece Yasama ve Parlamenter Hizmetler Memuru ile IV. Derece Stenograf kadroları için Sözlü Yarışma Sınavı (Mülakat)  4 Haziran 2024 Salı günü  Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapıldı.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

Devamını oku
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567