ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

KAMU HİZMETİ KOMİSYONU
ATAMA KARARI BİLDİRİMİ

Kamu Hizmeti Komisyonu, atama yeri kadroları için sınav kurallarını düzenleyen Kamu Görevlileri Sınav Tüzüğü uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda (mülakatta) başarılı olan münhal sayısı kadar kişilerin, atanmalarına  karar vermiştir.

Ömer A. Köseoğlu
Kamu Hizmeti Komisyonu
Başkanı.

 

GENEL ORTAÖĞRETİM DAİRESİ VE MESLEKİ TEKNİK ÖĞRETİM DAİRESİ

Yayın : 05/06/2024

OKUL MÜDÜR MUAVİNİ

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 NİHAL SALMAN ŞHT. HÜSEYİN RUSO ORTAOKULU
2 HAVVA TAVUKCUOĞLU İRSEN KÜÇÜK ORTAOKULU
3 GÜLAY AKSOY NAMIK KEMAL LİSESİ
4 FAHRİYE GÜRPINAR ŞHT. TURGUT ORTAOKULU
5 SEVDA SARI BAYRAKTAR ORTAOKULU
6 MEHMET ZENGİN CUMHURİYET LİSESİ
7 MÜNÜRE AYAR ESENTEPE ORTAOKULU
8 BÜLENT ECEVİT BEREKETLİ CUMHURİYET LİSESİ
9 NAĞME KAANOĞLU DR. FAZIL KÜÇÜK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
10 CEMALİYE KARADAYI NUMAN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
11 BUĞÇE DİKMENAY ÖZER KURTULUŞ LİSESİ
12 GÜLCAN FARİSOĞLU MERAL VE VEDAT ERTÜNGÜ LİSESİ
13 HASAN SOYER GAZİMAĞUSA TİCARET LİSESİ
14 HÜSEYİN EVRENSEL ATATÜRK MESLEK LİSESİ
15 BESİME HIZAL HAYDARPAŞA TİCARET LİSESİ
16 MELEK KURUCU HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
17 NECİBE ANIL ÖZENEL ŞHT. HÜSEYİN RUSO ORTAOKULU
18 AYŞE ZEHİROK MERAL VE VEDAT ERTÜNGÜ LİSESİ
19 NİLÜFER GÜLŞEN BEKİRPAŞA LİSESİ
20 SEMİH DURSUN ERENKÖY LİSESİ
21 SONUÇ POYRAZ GÜZELYURT MESLEK LİSESİ
22 AYŞE DÜZGÜN CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
23 CEREN BEYİT İRSEN KÜÇÜK ORTAOKULU
24 ŞEZAL SAİMOĞLU HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
25 ARZU ATAKAN ÖZKAMALI LEFKE GAZİ LİSESİ
26 BAHİRE ÇAMUR BAYRAKTAR ORTAOKULU
27 FATMA BİRİNCİ ABBASOĞLU HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
28 PEMBE EMİNSEL ÇETİN HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
29 HİCRAN SİMİTÇİOĞLU LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
30 ENVER HACIHALİLOĞLU LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
31 DERYA TÜRKMEN ATAMAN BEKİRPAŞA LİSESİ
32 SİBEL KUMSAL BEKİRPAŞA LİSESİ
33 MAHMUT KARA BEKİRPAŞA LİSESİ

 

Yayın : 29/05/2024

OKUL MÜDÜRÜ

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Fatoş Tuncay Atatürk Meslek Lisesi
2 Ayden Kahraman Osman Nejat Konuk Ortaokulu
3 Ali Erden Esentepe Ortaokulu
4 Sıdıka Aktu Çanakkale Ortaokulu
5 Kemal Dervişoğulları Cumhuriyet Lisesi
6 Gülden Öyçüm Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi
7 Gökay Eser Gazimağusa Meslek Lisesi
8 Sedat Öğüt Canbulat Özgürlük Ortaokulu
9 Aygül Demirel Şht. Turgut Ortaokulu
10 Hüseyin Minalay Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu
11 Ayşe Bayırlı Bekirpaşa Lisesi

 

Kamu Hizmeti Komisyonu, yazılı ve sözlü sınav (mülakat) sonuçlarına göre başarılı olan kişileri, aşağıdaki belgeleri tamamlayıp atanmalarına engel teşkil edecek bir hususun olmaması durumunda, başarılı oldukları münhal kadrolara “aday” statüsüyle atamaya karar vermiştir.

Atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için, söz konusu belgelerin adaylar tarafından temin edilerek en kısa zamanda Kamu Hizmeti Komisyonuna iletilmesi gerekmektedir.

 

ATAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI İÇİN GEREKLİ BELGELER:

 

1. SAĞLIK KURULU RAPORU (2 Adet Orijinal) 

Kamu Görevlileri Yasası ve Öğretmenler Yasası’na Bağlı Olanlar :

Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

Kamu Sağlık Çalışanları Yasası’na Bağlı Olanlar :

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden temin edilmesi gerekmektedir. (Rapor temini için 2 adet resim gereklidir.)

2. KARAKTER BELGESİ (2 Adet Orijinal) (Polis Genel Müdürlüğü’nden)

3. DOĞUM KAYIT BELGESİ (2 Adet Orijinal) (İçişleri Bakanlığı Nüfus Kayıt Dairesi veya Kaymakamlıklardan alınacak.)

4. DİPLOMANIN ASLI VE MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINDAN ONAYLI FOTOKOPİSİ (Diploma aslı KHK arşiv bölümü tarafından görülüp iade edilecektir.)

5. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASAL ŞUBEDEN ALINMIŞ ORİJİNAL TERHİS BELGESİ.

NOT: Yukarıdaki belgelerin suretleri atanacağınız kurum tarafından da istenecektir.

Sözlü sınavlar sonrasında atamanın yapılabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanarak Kamu Hizmeti Komisyonu’na ulaştırılması gerekmektedir.

ÖĞRETMENLİK
SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

Atanmaya Hak Kazananlar

 

Yayın : 17/05/2024
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HATİCE NAZLI   LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

TARİH-SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AHMET NİZAM   LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

KÖY KADIN KURSU ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ELİT COŞKUN   GAZİMAĞUSA BÖLGESİ + İSKELE BÖLGESİ 
2 ŞÜKRAN ERCİYAS   GAZİMAĞUSA BÖLGESİ + İSKELE BÖLGESİ 
 

 

Yayın : 20/03/2024
BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SEVGİ ÖZKARAMEHMET LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ

 

Yayın : 11/03/2024

 

BEDEN EĞİTİMİ (ERKEK) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HASAN ÇETE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 SALİH SONAY RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

GÖRSEL SANATLAR (RESİM İŞ) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÇAĞRI ERGİN LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TÜLEN KURTARANKARTAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FİZİK-FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HASAN ZİYAETTİN LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE)  ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 OSMAN YETKİN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ
2 SEVGÜL AĞDAŞ LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ

 

İLAHİYAT MESLEK DERSİ ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SERAP ÇAY HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
2 MELİHA ŞAHİN HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
3 FATİH DEMİR HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ

 

TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÇİZEM KUBİLAY RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

Yayın : 23/02/2024
BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 LEYLA İLGAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

YİYECEK, İÇECEK VE KONAKLAMA HİZMETLERİ (TURİZM) ÖĞRETMENİ

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MERAL BAŞKAL İSKELE TİCARET LİSESİ + GİRNE TURİZM MESLEK LİSESİ

 

 

Yayın : 29/01/2024
BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SUZAN PAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

BEDEN EĞİTİMİ (ERKEK) ÖĞRETMENİ

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KUTAY KIRMIZI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 HASAN BEYİT RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 CEMAL YAZIR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

COĞRAFYA-SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KÜBRA DEMİR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 NÜZHET TANIŞMAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 HAKAN GÜHER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

GÖRSEL SANATLAR (RESİM İŞ) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 DİRENÇ BETMEZOĞLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TUĞÇEM VOLKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 İLKİM SONDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 LADEN ASYA GÜRKAYA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 BARKIN BENAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FELSEFE (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EMRE ÖZKAN ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FİZİK-FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GAMZE KAROL RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 DERVİŞ İŞGÜZAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 İREM KUTRAFALI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

KİMYA-FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 RUHSAN KAPTANOĞLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

MÜZİK ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TUĞÇE SİRHAN UFUK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 SAADET BÜTÜNER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 ŞEFKAT SAĞLAMER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ŞANEL İNCE KİRAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TARİH-SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MERT AKKAYA ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 DENİZ KAYA ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 BENGİSU ZAYIF RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ 

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 NEVBER İSTİLLOZLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 AHU ÖZDENAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 EMİNE ÖZSES RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 MİHRİBAN ORAKCIOĞLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
5 ÇİĞDEM ARKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

Yayın : 03/01/2024

KİMYA - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 FATMA ERSEN TRANSTÜRK LEFKE GAZİ LİSESİ + GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ

 

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CEYDA ARAP LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKUL
Yayın : 25/12/2023
EKONOMİ (İNGİLİZCE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÖKÇEN ÖZAŞIK İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 JİYAN GÜNEŞ ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EDA FAHRİOĞLU LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

Yayın : 23/11/2023
KİMYA - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SELDA DEMİR MULLAOĞLU ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FİZİK - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 NEŞE KANİZİ HACIMUSTAFA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

Yayın : 03/11/2023
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ (İLKÖĞRETİM) 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SEDA BUZCU KARCI  GİRNE ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
2 RESMİYE YILMAZ ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
3 HATİCE AZİZOĞLU ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU

 

TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EDA USLU AKAY  KARPAZ MESLEK LİSESİ

 

Yayın : 31/10/2023
FELSEFE (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GAMZE BENDER ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ 

 

BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE)  ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ESRA KARLANKUŞ  ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

KİMYA - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SİMGE GENÇOSMAN ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

KİMYA - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SİMGE TECİMER LEFKE GAZİ LİSESİ + GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ŞAFAK KARABOĞA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MELİZ ÖZERTAÇ ERENKÖY LİSESİ + LAPTA YAVUZLAR LİSESİ

 

TARİH - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SESİL DAĞMAN  ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 BAŞAK BAĞLAMA YÜCESOY RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÖZLEM AYDINLI LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

Yayın : 25/10/2023
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ (İLKÖĞRETİM) 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AMBER EVLAT       ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU

 

Yayın : 09/10/2023
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 FEHİME MÜNİRE DİKEL ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU

 

Yayın : 20/09/2023
FELSEFE (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 LİNET GÜLKAN LEFKE GAZİ LİSESİ +  ERENKÖY LİSESİ
2 AYTAÇ NAYMAN İPEK LEFKE GAZİ LİSESİ +  ERENKÖY LİSESİ
3 KEZİBAN COŞKUN KURTULUŞ LİSESİ
4 CANSU ARSLAN LEFKE GAZİ LİSESİ +  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

GÖRSEL SANATLAR  (RESİM İŞ) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EREK KAŞOT  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 KERİME ERGE ŞAHİN  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 ÜLVİYE KARABAŞAK  ANAFARTALAR LİSESİ
4 ASRIN YIKICI CUMHURİYET LİSESİ
5 EMİNE GÖZDE ÖZ LAPTA YAVUZLAR LİSESİ

 

YİYECEK İÇECEK VE KONAKLAMA HİZMETLERİ (TURİZM) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AYBİÇE KARATOSUN  İSKELE TİCARET LİSESİ

 

MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ ALAN ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AHMET VELİ ELAGÖZ DR.FAZIL KÜÇÜK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ + KARPAZ MESLEK LİSESİ
2 ALİ OSMAN ZURNALI DR.FAZIL KÜÇÜK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ + KARPAZ MESLEK LİSESİ

 

GİYİM (MODA TASARIM) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 TİLBE HARUTOĞLU  GAZİMAĞUSA MESLEK LİSESİ

 

GRAFİK FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SELÇUK OKYAR  GAZİMAĞUSA MESLEK LİSESİ +  CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

EL SANATLARI ALAN ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HİDAYET DEMİRPENÇE   ATATÜRK MESLEK LİSESİ

 

ELEKTRİK - ELEKTRONİK ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÜNEŞ ARŞANLI SEDAT SİMAVİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
2 MERİN ELGİN SEDAT SİMAVİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
3 ERCÜMENT SERTTAŞ  SEDAT SİMAVİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
4 SELİM ÖZBİR SEDAT SİMAVİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
5 YUNUS SIĞIRTMAÇ SEDAT SİMAVİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

TESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MERT BAŞARAN  OSMAN ÖREK MESLEK LİSESİ
2 TURGUT KARAHÜSEYİN  OSMAN ÖREK MESLEK LİSESİ

 

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ (MTÖD)
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CANSU ÖMER  KARPAZ MESLEK LİSESİ + CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

YUNAN DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ŞERİFE DAMDELEN CANBULAT ÖZGÜRLÜK ORTAOKULU + ERENKÖY LİSESİ
2 SEDEF EMİROĞULLARI  POLATPAŞA LİSESİ + LAPTA YAVUZLAR LİSESİ

 

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MEHMET KURU  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU +  LEFKE GAZİ LİSESİ

 

İLAHİYAT MESLEK DERSLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SUEDA NUR SARIKAYA  HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ 

 

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÇAĞDA ÖZÇELİK  DR. FAZIL KÜÇÜK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ +  GÜZELYURT MESLEK LİSESİ            

 

Yayın : 19/09/2023

FİZİK - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HASAN ERDELHUN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 GÜLTEKİN TİMEL RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 EMRAH TÜRKER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 PINAR GÜNEŞER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE)  ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 NAZIM KAŞOT  BEKİRPAŞA LİSESİ
2 NERMİN ÖZDAĞ SELENGİN  ERENKÖY LİSESİ
3 NEZİRE GÜZEN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ

 

FEN BİLGİSİ / FEN VE TEKNOLOJİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 PEMBE KOFALI  OĞUZ VELİ ORTAOKULU + OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU
2 ÇİĞDEM TEL ERDELHUN OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU
3 YAŞAM GARİB LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
4 FİKRİYE ÖLMEZ MEHMETÇİK ORTAOKULU
5 İREM KUTRAFALI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

BEDEN EĞİTİMİ (ERKEK) ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 KEMAL ÖZAŞIK  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 BERKEM ERTÜRK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 ALKAN CANER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 EVREN COŞKUN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
5 AHMET ALTAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
6 HÜSEYİN ÖZBİLEN KARPAZ MESLEK LİSESİ + İSKELE TİCARET LİSESİ
7 KAAN BOLKAN POLATPAŞA LİSESİ
8 ERHUN TEKAKPINAR LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
9 MEHMET DAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + MEHMETÇİK ORTAOKULU

 

BEDEN EĞİTİMİ (BAYAN) ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 DAMLA TURKEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 ERGE KÖRÜKCÜ ZABİT RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 ŞENGÜL TİLKİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 GÖNÜL ÖZKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
5 YELİZ KUSET HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
6 MERYEM BAYKENT HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
7 PINAR DENK ACUR BEKİRPAŞA LİSESİ
8 AYTEN TOPAL KARPAZ MESLEK LİSESİ + CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

MÜZİK  ÖĞRETMENLİĞİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GİZEM ESENDAĞLI LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU 
2 SERAP YILDIZ ANAFARTALAR LİSESİ
3 GİZEL AKTUĞ LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
4 ALİYE ENGİNER OĞUZ VELİ ORTAOKULU
5 GÜLSEN MUTLU ŞEHİT TURGUT ORTAOKULU
6 SEVİM KUTBAY OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU

 

Yayın : 18/09/2023

COĞRAFYA-SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 NERMİN ÇAĞER  HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ 

 

EKONOMİ (İNGİLİZCE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EMEL KARAGÖZLÜ İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 LADEN OYMACI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 CEMAL ALİCİK ERENKÖY LİSESİ

 

ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EYLÜL ESER VURAL LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
2 HİCRAN ÖZKARAMAN CANBULAT ÖZGÜRLÜK ORTAOKULU

 

FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 LARA Y. İ. KORKMAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + KURTULUŞ LİSESİ
2 CEREN SAĞIR BEKİRPAŞA LİSESİ
3 iREM MEHMETOĞLU ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
4 DAYAN LÜTFİOĞLU  ERENKÖY LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SEYİT SÖNMEZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + ERENKÖY LİSESİ
2 ÖMER TOPTANCI LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
3 NACİYE ÖZLEM CAN LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
4 NERİMAN KARAFİSTAN LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
5 ATİYE GÜRSEN KUTLAY LEFKE GAZİ LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ
6 ÖZLEM ÖZOĞUL ALTUNEL KARPAZ MESLEK LİSESİ
7 IŞIL MERTEL KARPAZ MESLEK LİSESİ
8 AYŞE ÇETİN KARPAZ MESLEK LİSESİ
9 PINAR ORAKCIOĞLU KARPAZ MESLEK LİSESİ + CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
10 BİLGEN TANOK İSKELE TİCARET LİSESİ
11 BİRSEN HALİLSOY İSKELE TİCARET LİSESİ
12 BÜKE GÖKTE İSKELE TİCARET LİSESİ
13 ÖZCE NASİBOĞLU ERENKÖY LİSESİ + ESENTEPE ORTAOKULU
14 İLKER EZEL METECİ DEĞİRMENLİK LİSESİ
15 MERYEM ATİK LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU
16 HANDAN A. ALİYEV OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU
17 İZLEM ÇELİKESMER ŞHT. ZEKA ÇORBA ORTAOKULU + MEHMETÇİK ORTAOKULU
18 AYŞE SERİN HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ

 

TARİH - SOSYAL BİLGİLER (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 DERMAN A. ASVAROĞLU  HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
2 FİKRİYE SEFERLER LEFKE GAZİ LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ
3 SEYİT ÖZKUTLU LEFKE GAZİ LİSESİ + GÜZELYURT TÜRK MAARİF KOLEJİ

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ZEYNEP EDA SUN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
2 ÇAĞLA DEMİRAĞ TOPRAK  OSMAN NEJAT KONUK ORTAOKULU
3 ALİ İPCİOĞLU POLATPAŞA LİSESİ
4 EMEL AYYILDIZ BEKİRPAŞA  LİSESİ
5 ÇİLSEM SAKALLI ERENKÖY LİSESİ
6 ÇAĞLA KODAN LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
7 NİKET MEHMET LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU

 

Yayın : 15/09/2023

MATEMATİK (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HALİL GEZER OĞUZ VELİ ORTAOKULU
2 SEZGİN KAÇMAZ OĞUZ VELİ ORTAOKULU
3 ŞERİF SOLYALI LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
4 CEMALİYE GÖKNUR ANAFARTALAR LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ
5 EZGİ ŞAHİN ERENKÖY LİSESİ
6 ÖZGE AYDEMİR ERENKÖY LİSESİ
7 CEREN YAŞIN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
8 SEDA KUTAY LAPTA YAVUZLAR LİSESİ

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AYŞEN SÜTCÜOĞLULARI ERENKÖY LİSESİ
2 DİLA HARPER ERENKÖY LİSESİ
3 GÜLSEN GÜRSES ERENKÖY LİSESİ
4 AYTEN YILTANLILAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
5 SİMAY BAYRAMOĞLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
6 PERVİN COŞAN ÖZKARSULU MEHMETÇİK ORTAOKULU
7 BEDİZ KARALIM KARPAZ MESLEK LİSESİ
8 ZEHRA GÖREN KARPAZ MESLEK LİSESİ
9 TOĞRUL SULTANZADE KARPAZ MESLEK LİSESİ
10 ÇELEN DİMİLİLER KARPAZ MESLEK LİSESİ + İSKELE TİCARET LİSESİ

 

BİYOLOJİ - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SALİH ERSOYOĞLU İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ
2 EMRİYE DAĞDELEN GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ
3 CANSU KOMİLİ LEFKE GAZİ LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ
4 AYLA DİKENGİL LEFKE GAZİ LİSESİ + ERENKÖY LİSESİ

 

KİMYA - FEN BİLGİSİ (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 AKİLE ÇORBA LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

TARİH + SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 İREM BEYİT HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
2 EMİR HÜSEYİN YEMENİCİOĞLU ANAFARTALAR LİSESİ
3 HALİL SELÇUK ERENKÖY LİSESİ + ESENTEPE ORTAOKULU
4 İZLEM KANIÖZ LEFKE GAZİ LİSESİ + LAPTA YAVUZLAR LİSES
5 TARIK ALPMUT KARPAZ MESLEK LİSESİ + GÜZELYURT MESLEK LİSESİ
6 İSFENDİYAR ÖZEREN KARPAZ MESLEK LİSESİ
7 UĞUR TURHAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + KURTULUŞ LİSESİ

 

Yayın : 14/09/2023

İLKOKUL ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SERKAN ARSLAN 23 NİSAN İLKOKULU
2 MEHMET ALİ UĞURLU 23 NİSAN İLKOKULU
3 ZALİHE MANİOĞULLARI 23 NİSAN İLKOKULU
4 NESİBE PARSEL 23 NİSAN İLKOKULU
5 MERVE HALİTOĞLU 23 NİSAN İLKOKULU
6 KARDELEN ÇOBAN 23 NİSAN İLKOKULU
7 AYŞE NACİYE POLAR 23 NİSAN İLKOKULU
8 ZEHRA ÖZDEMİR PAMUK 23 NİSAN İLKOKULU
9 GÖZDE YAVUZ 23 NİSAN İLKOKULU
10 MELİS AVŞAN ALSANCAK İLKOKULU
11 ELİF USUL ALSANCAK İLKOKULU
12 AHMET CEMGÜNAL ALSANCAK İLKOKULU
13 HATİCE SANCAK ALSANCAK İLKOKULU
14 BUĞÇE HOCA ALSANCAK İLKOKULU
15 SİMAY İZAM ALSANCAK İLKOKULU
16 ÜMİT TERALI ALSANCAK İLKOKULU
17 AYTEN KALYONCU ALSANCAK İLKOKULU
18 PEMBE DERELİ ALSANCAK İLKOKULU
19 EGE ÖZBOLAT DİPKARPAZ İLKOKULU
20 GÖKTUĞ ALKAN DİPKARPAZ İLKOKULU
21 DOĞA OZANKAYA DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU MAĞUSA
22 AYSEL ERKANLI DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE
23 NEBİLE KIZILOKLU DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE
24 ALİYE KANUNİ DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE
25 EKİN GÜL DEMİR DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE
26 CEMALİYE ÖNDEROL GÜZELYURT BARIŞ İLKOKULU
27 ÖDÜL ERGÜLEN GÜZELYURT BARIŞ İLKOKULU
28 SÜLEYMAN KARABAŞAK HASPOLAT İLKOKULU
29 GÜLTEKİN AŞIK HASPOLAT İLKOKULU
30 SÜNAY BALLIER HASPOLAT İLKOKULU
31 TAMAY HOŞKARA LAPTA İLKOKULU
32 CEREN CENK LAPTA İLKOKULU
33 ZEHRA ÖZGÜLER  LAPTA İLKOKULU
34 TANEM ÖZAYGIN MUSTAFA ÇAĞATAY İLKOKULU
35 SELİN ATAGÜL MUSTAFA ÇAĞATAY İLKOKULU
36 EMİNE UZMANER MUSTAFA ÇAĞATAY İLKOKULU
37 SERDAR ULUKAN PİLE TÜRK OKULU
38 BELMA SELKAN PİLE TÜRK OKULU
39 MÜGE GÖRGÜL ŞHT. HASAN CAFER İLKOKULU
40 MELTEM GAZİKÖYLÜ ŞHT. HASAN CAFER İLKOKULU
41 ZİYNET BÜRGE ŞHT. HASAN CAFER İLKOKULU
42 CEMALİYE TAŞKIRANLAR ŞHT. HÜSEYİN AKİL İLKOKULU
43 HAYRİYE SENCAR AKYERLİ ŞHT. İLKER KARTER İLKOKULU
44 HAVVA KARAKULLE ŞHT. İLKER KARTER İLKOKULU
45 BAHAR BİNGÖL ŞHT. MENTEŞ ZORBA İLKOKULU
46 NİMET İNESİ ŞHT. MENTEŞ ZORBA İLKOKULU
47 FATMA GÜRDORUK ŞHT. ZEKİ SALİH İLKOKULU
48 MELTEM CENGİZ TATLISU İLKOKULU
49 KÜBRA DİNÇKOL TATLISU İLKOKULU
50 NAHİDE GÜRDAĞ TATLISU İLKOKULU
51 ELMAZİYE DEMİRCİ ZİYAMET İLKOKULU
52 MERYEM ATAOĞLU ZİYAMET İLKOKULU

 

Yayın : 13/09/2023
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 ÖYKÜ ÖZSOYKAL TOPAL OĞUZ VELİ ORTAOKULU
2 AYSEL ZENGİN OĞUZ VELİ ORTAOKULU
3 AYŞEGÜL NACAK OSMAN NEJAT ORTAOKULU
4 GÜLİSTAN BAYHAN OSMAN NEJAT ORTAOKULU
5 EMİNE MAKİNİSTOĞULLARI  LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
6 AYŞE ÇAKIR LORDOĞLU LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
7 MÜRÜVVET ELÇİK LEFKE GAZİ LİSESİ

 

COĞRAFYA - SOSYAL BİLGİLER (TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 GÜLÇE DÜZEY KAYA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
2 CAĞLA CEMALİYE ESMERARSLAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 SELMA UĞURLU ERENKÖY LİSESİ
4 PEMBE ÖZBAY HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
5 SİMGE ÇALICI DELLALOĞLU  KURTULUŞ LİSESİ
6 FULAY CENKLER ŞEHİT TURGUT ORTAOKULU
7 İBRAHİM DAĞ KARPAZ MESLEK LİSESİ + CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
8 MUAZZEZ İMAM KARPAZ MESLEK LİSESİ + CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

ÖZEL DERS ÖĞRETMENLİĞİ (OKUL ÖNCESİ)
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 PEMBE TECEN ALSANCAK ANAOKULU
2 MERVE AKKOR ALSANCAK ANAOKULU
3 DİLCEM TOKSÖZ CİHANGİR DÜZOVA İLKOKULU
4 MUSTAFA TEKİRDAĞLI ÇAMLIBEL AYSUN İLKOKULU
5 ARZU ŞAHİN DEĞİRMENLİK İLKOKULU
6 NESRİN GÖKŞAH DEĞİRMENLİK İLKOKULU
7 İCLAL BARUT ESENTEPE İLKOKULU
8 İLAYDA TARHAN GEÇİTKALE İLKOKULU
9 ŞEYMA SARMIŞ DR. FAZIL KÜÇÜK İLKOKULU
10 TOLUNAY SERİNKAN KALKANLI ANAOKULU
11 SANEM SEZGİN KONUKLAR İLKOKULU
12 LÜTFİYE BEYDOĞAN OSMAN TÜRKAY ANAOKULU
13 SENA ÇETİNKAYA ŞHT. MEHMET ERAY İLKOKULU
14 VEDAT ÇOBANOĞLU ŞHT. SALİH TERZİ İLKOKULU
15 MELİS KHRAİSHİ TATLISU İLKOKULU
16 BEYZANUR BÖLÜKGİRAY ULUKIŞLA İLKOKULU
17 POLEN ERMETAL YENİCAMİ OKUL ÖNCESİ EĞİTİM MERKEZİ

 

Yayın : 12/09/2023
MATEMATİK (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 CİHAN GÜDER İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ
2 SEMİN ÖCAL İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
3 GÜLÇEM ÇETO BAYRAKTAR İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ
4 ŞERİFE ERKIVANÇ İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
5 MELAHAT TELGRAFCIOĞLU LEFKE GAZİ LİSESİ
6 ÇİSE SAKİNOĞLU LAPTA YAVUZLAR LİSESİ
7 CEMALİYE KIRMIZI İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
8 SEVGİ AHİSKAL BULLİCİ İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ
9 MELİSA ERTÜRK ERENKÖY LİSESİ

 

KİMYA - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 YONCA UYSAL İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ + HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ
2 NESRİN YÜCEULAŞ İSKELE EVKAF TÜRK MAARİF KOLEJİ
3 ZEHRA TATLICI GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ + LEFKE GAZİ LİSESİ

 

FİZİK - FEN BİLGİSİ (İNGİLİZCE/TÜRKÇE) ÖĞRETMENLİĞİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 MEHMET YAKAR GAZİMAĞUSA TÜRK MAARİF KOLEJİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 HÜLYA PARLAK LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
2 AYŞE KAYA LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
3 SILA SERTTAŞ LEFKE GAZİ LİSESİ + RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORTAOKULU
4 MERYEM TANRIKULU CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ + 
GÜZELYURT MESLEK LİSESİ
5 EDANUR YAVAŞ CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
6 BENAN SALDUN CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ +
KARPAZ MESLEK LİSESİ
7 IRMAK ORSAL KABİDAN LEFKE GAZİ LİSESİ
8 SUNAY DİLEK SAÇAN LAPTA YAVUZLAR LİSESİ + GÜZELYURT TÜRK MAARİF KOLEJİ
9 GÜRKAN GÜMÜŞATAM ERENKÖY LİSESİ
10 GÜLAZEN ALPMUT POLATPAŞA LİSESİ
11 HAKAN KAPLAN KURTULUŞ LİSESİ

 

ÖZEL DERS (REHBER) ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 EYLÜL DİRENÇAY 23 NİSAN İLKOKULU
2 ŞEBNEM BAYIR ÇATALKÖY İLKOKULU
3 MELİSA BULAK GAZİ-CANBULAT İLKOKULU
4 SAFİYE GÜLFİDANI GÜZELYURT ÖZGÜRLÜK İLKOKULU
5 ÇİSEM ERAY DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE
6 MÜNEVVER VADİLİLİ GELİBOLU İLKOKULU
7 GÜLŞAH KÖMÜRCÜGİL DİKMEN İLKOKULU
8 SELEN RAHİME TEHDİT ŞHT.İLKER KARTER İLKOKULU
9 FATMA ERKIVANÇ SOFU KURTULUŞ İLKOKULU
10 CEMALİYE DİREKTÖR NURİ NECATİ TAŞKIN İLKOKULU

 

Yayın : 11/09/2023
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ 
Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri
1 SEVDİYE BETERİ ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
2 HATİCE KAPTANOĞLU ÇORBA ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
3 EMETE EMEKTAR ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
4 ZEHRA KAYMAKAMTORUNLARI ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
5 UZAY MAMALI ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
6 GÜLNİHAL DENİZCİ ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
7 SENA NUR ACAR ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
8 AJDA MUTLU ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
9 ŞERİFE GÜLEŞ ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
10 HAVA AKMEŞE ZİYAMET ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU
Print
Yayınlanma tarihi: May 17, 2024,
Yorumlar: 0,

«Haziran 2024»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
27

İLKOKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 14 adet İlkokul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
28

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILIYOR

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapılıyor.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
29

OKUL MÜDÜRÜ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi'ne bağlı 11 adet Okul Müdürü kadrosu için görev yeri seçimi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

Okul Müdürü (Genel Ortaöğretim Dairesi ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi)

Devamını oku
3031

İLKOKUL MÜDÜR MUAVİNİ GÖREV YERİ SEÇİMİ YAPILDI

İlköğretim Dairesi'ne bağlı 19 adet İlkokul Müdür Muavini kadrosu için görev yeri seçimi 31 Mayıs 2024 Cuma günü Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'nda yapıldı.

İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi)

Devamını oku
12
34

CUMHURİYET MECLİSİ GENEL SEKRETERLİĞİ ÖRGÜTÜ SÖZLÜ SINAVI (MÜLAKAT) YAPILDI

Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü'nde bulunan IV. Derece Yasama ve Parlamenter Hizmetler Memuru ile IV. Derece Stenograf kadroları için Sözlü Yarışma Sınavı (Mülakat)  4 Haziran 2024 Salı günü  Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığında yapıldı.

SÖZLÜ SINAV (MÜLAKAT) SONUÇLARI

Devamını oku
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567